Sports
attēls

13.,14.jūlijā Valkas pilsētas kultūras namā notika tradicionālais Dižsvētku zolītes turnīrs.

• Reitinga turnīrā piedalījās 62 dalībnieki, 29 dalībnieki piedalījās Tautas klases turnīrā. Dalībnieku skaits bija mazāks kā iepriekšējā gadā, bet tas nekādi neietekmēja zolmaņu cīņu spraigumu!
  • Reitinga turnīru pārliecinoši uzvarēja Baiba Liepiņa (Rīga), 2.vieta pēc papildus rādītājiem Normundam Ozoliņam (Mālpils), 3.v.- Aldis Asons (Bauska).
  • Tautas grupā uzvarēja Jānis Pliskovs (Smiltenes nov.), 2.vieta valcēnietim Guntim Apinim, 3.v.-Arnis Zariņš (Valmiera).
  • Finālturnīrs pulcēja 74 dalībniekus.  Par cīņu spraigumu liecina tas, ka pirms pēdējās kārtas teorētiskas izredzes uzvarēt bija sešiem dalībniekiem. Uzvarēja Linards Ruņģis (Liepāja), 2.v.- Kaspars Greiselis (Bauska), 3.v.- Dainis Stolers (Baldone).
  • Labākais valcēnietis bija Kaspars Skrastiņš – 20.vieta.