Sports
Attēls

15., 16.jūlijā Valmierā Valkas novada sporta veterāni piedalījās LSVS 60.sporta spēlēs vieglatlētikā un kopvērtējumā izcīnīja 15.vietu 28 komandu konkurencē.

Vislabākie rezultāti Aijai Lācei – 1.vietas 800m un 3000m, 2.v.400m skrējienos  un Antai Mincānei - 1.vietas 3km, 5km soļošanā un 2.v. 800m skrējienā. Divas zelta medaļas izcīnīja Mudīte Gerke – 100m skrējienā un tāllēkšanā, 3 medaļas Tālim Auniņam – sudrabs 200m skrējienā, bronza 100m skrējienā un tāllēkšanā divas sudraba medaļas Andrim Dainim – 1500m un 5000m skrējienos.

Sudraba medaļas izcīnīja Sabīne Kazaka 400m skrējienā, Zita Lāce 3000m skrējienā, Aldis Dainis 800m skrējienā un Agris Knope 5km soļošanā. Bronzas medaļas izcīnīja Iveta Karole 200m skrējienā, Ēriks Jukāms 5km soļošanā un Juris Kalniņš lodes grūšanā. Komandā vēl startēja Egita Stahovska, Gerda Salmiņa, Inga Priedniece, Zanda Cekula Pēteris Cābulis, Uldis Pormeistars un Gunārs Ozoliņš.