Sports

Svētdien 27.novembrī Valmieras hokeja čempionātā tikās HK Vijciems un Vidzemes Lauvas.

Jau pirmās spēles minūtes liecināja, ka abas komandas ir nolēmušas spēlēt "uz visu banku". Trešajā minūtē Artis Ozoliņš pēc Aivja Krūkliņa piespēles raidīja ripu lauvu vārtos- 1:0. Prieki bija īsi, jo burtiski pēc pusminūtes Ralfs Keziks panāca izlīdzinājumu 2:2. Pēc nospēlētām desmit minūtēm vijciemiešiem vadību atjaunoja Armands Valtiņš, panākot 2:1

Otrās trešdaļas sākumā Jānis Kalniņš pārsvaru dubultoja, panākot jau 3:1. Intrigu spēles 25.minūtē atjaunoja Markuss Esītis , iemetot ripu Ralfa Bērziņa sargātajā cietoksnī- 3:2.

Ar gūtajiem vārtiem pēc nepilnas minūtes izcēlās Ingars Čakārnis, kurš pēc neliela pārtraukuma atkal bij HK Vijciems ierindā- 4:2. Arī otro trešdaļu ar skaistu vārtu guvumu noslēdza Ingars Čakārnis, jau panākot 5:2.
Trešā trešdaļa noritēja mierīgāk, jo trešdaļas sākumā 6:2 panāca Aivis Krūkliņš. Vijciemiešu atslābumu spēles 37. minūtē izmantoja Dans Patriks Dukurs- 6:3.

Noteikti gribētos uzteikt šī mača spēlētāju disciplinētību, jo visa mača laikā bij tikai viens noraidījums.

Komandas Vidzemes Lauvas vārtsargs demonstrēja lielisku meistarību, vairākkārt glābjot savu komandu no vārtu guvuma. Mačā kopā Konstantīns Traščenko tika galā ar 40 no 46 vijciemiešu metieniem.

Vijciemieši šobrīd ir nostiprinājušies turnīra tabulas 3.vietā aiz HK Woltec un HK Ledus Vilki. Pret HK Woltec tika piedzīvots zaudējums ar 1:2, spēle ar Ledus Vilkiem vēl priekšā.