24.11.2016
J.Cimzes Valkas mūzikas skola gatava Ziemassvētku koncertu maratonam

J.Cimzes Valkas Mūzikas skolai pirmā sniega uzkrišana ir kā vēstnesis, ka Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem. Tas nozīmē, ka skolotāji pārcilā nošu grāmatas un drīz vien klasēs sāk skanēt Ziemassvētku melodijas. Šoruden baltās sniega pūkas ļoti laicīgi radīja īstu ziemas noskaņu, aicinot sagatavoties gada nogales koncertu maratonam. Tas nekas, ka ārā līst, skola ir saposta Adventa un Ziemassvētku laikam. Novembra pēdējā nedēļā audzēkņi skolotājiem atspēlē šinī mācību semestrī iemācītos skaņdarbus, un, sākot no Pirmās Adventes, trīs nedēļas skolotāji ar saviem audzēkņiem paralēli mācību darbam nodosies koncertdarbībai.

 

Mūzikas skolā 27. novembrī, 4. un 11, decembrī pl.14.00 mūzikas cienītāji tiek aicināti uz Adventes koncertiem, bet 17. decembrī pl.14.00 uz Ziemassvētku koncertu. 30. novembrī viesosimies Valkas sociālās aprūpes centrā Indrānu ielā, 4. decembrī izbrauksim uz Ērģemi un Kārķiem, pirms dievkalpojumiem muzicēsim arī Valkas baznīcā.

 

Mūzikas skola Valkas novada iedzīvotājiem vēl ne tikai pagūt izdarīt šogad ieplānoto, bet arī atrast laiku sev, savam sirdsmieram un sirdij tīkamām nodarbēm. Adventes un Ziemassvētku gaidīšanas laikā vēlam skanīgas balsis un muzicēšanas prieku draugu un ģimenes lokā!

 

Teksts: Līga Veinberga, J.Cimzes Valkas mūzikas skola

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.