14.09.2016
Eiropas sporta nedēļas pasākumi tiks atzīmēti arī Valkā

No 17. septembra līdz 23. septembrim Eiropā tiek atzīmēta Sporta nedēļa. Sportiskajās aktivitātes šajā laika posmā tiek aicināti piedalīties ne tikai Valkas pilsētas, bet arī novada iedzīvotāji.

 

Ikviens ceturtdien, 15. septembrī tiek aicināts aktīvi izkustēties skriešanas seriāla “Optimists” trešajā rudens kārtā. Tiem, kuri piedalīsies šajā kārtā, būs iespēja piedalīties izlozē un tikt pie veicināšanas balvām ar Eiropas sporta nedēļas simboliku. Uzvarētāji tiks paziņoti nākošajā – ceturtajā kārtā.

 

Sestdien, 17. septembrī, no plkst. 10.00 Valkas pilsētas stadionā notiks novada Minifutbola čempionāts, kurā jau pieteikušās komandas no novada pagastiem un citiem novadiem.

 

Sporta nedēļa Valkā noslēgsies 23. septembrī, kad Valkas pilsētas stadionā norisināsies novada Olimpiskā diena. Šī gada devīze ir “Padod bumbu!”, lai popularizētu olimpisko sporta veidu – volejbolu.

 

Plašāka informācija par katru no pasākumiem: www.valka.lv sadaļā sports.

 

Eiropas Sporta nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciatīva, un tās mērķis ir visā Eiropā veicināt sportošanu un fizisko aktivitāti, kā arī vairot izpratni par to daudzajām priekšrocībām. Sporta nedēļas moto ir “#BeActive” (Esi aktīvs), savukārt devīze Latvijā – “Esi kustīgs. Esi vesels”.

 

Informāciju sagatavoja: Kristīne Krastiņa, Valkas novada domes Sporta un jaunatnes daļas vadītāja

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.