25.06.2018
Izripināts jau piektais Valkas pagasta velopikniks

Svētdien, 17.jūnijā, ņemot par pavadoni labu ceļa vēju un laika apstākļus, vairāk kā 30 dalībnieki piedalījās Valkas pagasta velopiknikā, pieveicot vairāk, kā 40 kilometrus. Šoreiz velopiknika trase, gāja pa Zīles mežiem ar pieturvietām Gaujas kultūrvēsturiskās takas atzīmēs. Piestājām trīs punktos, pie “Zīles militārajām būvēm”, “Atsveķotajām priedēm” un “Senā pasta ceļa”. Apskatījām arī vietu, kur pirms vairākiem gadiem, Gauja pavasara plūdos nodemonstrēja savu varenību un izskaloja ceļu. Ļoti ceru, ka šis brauciens rosinās kādu velobraukšanas entuziastu veikt visu Gaujas kultūrvēsturisko taku, no Oliņām Strenču novadā, līdz takas beigām, kas jau atrodas Igaunijas teritorijā, netālu no Gaujienas.

 

Īpašu paldies šoreiz jāsaka “Kalniešu” mājas saimei, kuri laipni piekrita brauciena piknika daļu organizēt savu māju pagalmā. Prieks un lepnums, ka Valkas pagastā ir tāda liela un stipra zemnieku saimniecība, kuras saimniekiem ir ne tikai skaisti lauki, bet arī sakopta sēta un krāšņs daiļdārzs. Prieks tika sagādāts arī mazākajiem velobraucējiem, viņi tika izvizināti jaunajā, milzīgajā z/s “Kalnieši” traktorā.

 

Paldies, arī Ilmāram Zirnim un Guntaram Āboliņam, par brauciena atspoguļošanu bildēs.

Vasaras sporta pasākumi ir tikai sākušies un tāpēc, gribu visus aicināt, jau domāt par dalību Valkas pagasta vasaras sporta spēlēs, kuras šogad notiks 14.jūlijā.

 

Atis Empelis

Valkas pagasta sporta organizators.

Valkas pagasta velopikniks
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.