23.10.2013
Valkā viesosies itāļu mākslinieki

Piektdien, 25. oktobrī, plkst. 22.00 radošajā telpā “309.kabinets”, Rūjienas ielā 3E, Valkā viesosies itāļu mākslinieki Psychofagist un Dalila Kayros.

 

Dalila Kayros ir mūsdienu elekroniskās mūzikas komponiste un dziedātāja no Sardīnijas Itālijā. Industriālas skaņas, tradicionālos mūzikas instrumentus, elektronisko mūziku un vairākus vokālos slāņus savienojot, mūziķe izveido starp tiem perfektu saderību.  Šā gada pavasarī Dalila izdevusi arī albumu itāļu neatkarīgajā mūzikas ierakstu kompānijā Den Records, kas ir guvuši atzinību visā Eiropā. Mūziķe piedalījusies arī daudzos festivālos Itālijā, kā arī šobrīd ir soliste un pianiste projektā kopā ar Stefano Ferrian, kurš ir grupas Psychofagist dalībnieks.

 

Psychofagist ir dibināts 2001.gadā un nāk no Novaras, Itālijā.  Grupas pamatsastāvā ir 3 puiši, kuri ir devuši lielu ieguldījumu mūsdienu avangarda mūzikas attīstībā, spēlējot dažādus mūzikas stilus sākot no nāves metāla, pankroka, džeza līdz improvizācijai. Mūziķi iedvesmojušies no tādām pasaulslavenām grupām, kā Black Sabbath, Mr.Bungle un Painkiller.

 

309. kabinets atrodas bijušās Valkas poliklīnikas 3. stāva “Elektro gaismas dziedniecības” kabinetā. Kopš 2010.gada februāra telpās sāk mājot jaunieši ar mērķi atvest vairāk kultūras uz Valkas pilsētu. Laika gaitā šeit norisinājušies dažādi koncerti, mākslas izstādes, performances, semināri un radošās darbnīcas. Pasākuma laikā joprojām būs apskatāma Latvijas ielu mākslinieku melnbalto darbu izstāde ar darbiem, kuri tapuši 2011.gada pavasarī Madonā. Izstādē piedalās tādi mākslinieki kā Monkita, Ukno, Cue, Frost, Tron, Kiwie, Slida, Sēne, Acme un Run.

 

Ieeja pasākumā 1.50LVL / 2.13EUR Papildus informācija: Ernests Lībietis, 26364249

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.