23.05.2018
Studija “JOY” aicina uz pavasara koncertu "Krāsu kaleidoskops"

Studija “JOY” aicina visus uz pavasara koncertu "Krāsu kaleidoskops" 26.maijā Valgas pilsētas Kultūras namā plkst. 18.00. Tā būs lieliska iespēja iepazīties ar jauno JOY pavasara programmu. Koncertā piedalīsies vairāk nekā 150 studijas dalībnieki no 4 līdz 45+ gadiem un viņu draugi no Latvijas.

Studija “Joy” priecē acis un uzlabo noskaņojumu ar stilu, žanru, tautību un kultūru daudzveidību, kas vieno studiju jau 23 gadus.

 

“Kopš šī gada janvāra sākuma “Joy sezona ir bijusi ļoti intensīva un veiksmīga. Televīzijas deju konkursā "Koolitants 2018" studiju pārstāvēja 7 deju grupas, un no tām 4 grupas tika finālā 7000 dalībnieku un 728 priekšnesumu konkurencē, un grupa B-BOYS SQVAD" kļuva par uzvarētājiem 4-7 klases kategorijā “ielu dejas”, stāsta studijas vadītāja Marina Jerjomina.

 

Tāpat studija ir aizvadījusi veiksmīgu sezonu, piedaloties deju sacensībās "Kuldne karikas",  Latvijas Republikas konkursā "Mūsdienu deja" un  populārajā dziesmu konkursā "Laululaps 2018". Tāpat studijas dalībnieki plūca laurus Starptautiskā folkloras konkursā Sanktpēterburgā, par ko jau esam ziņojuši iepriekš.  Kopumā aizvadīti vairāk nekā 20 koncerti gan Igaunijā, gan Latvijā un starptautiskos festivālos Baltkrievijā un Krievijā.

 

Visi laipni aicināti uz studijas “Joy” krāsu kaleidoskopu!

Informāciju sagatavoja: Zane Brūvere - Kvēpa

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.