24.04.2013
Itāļu grupas „Underwell” un vietējās Valgas/Valkas grupas „Seven Lies” koncerts

Piektdien, 26.aprīlī plkst.22:00 Radošajā telpā „309.kabinets” (Valkā, Rūjienas 3E, 3.stāvā) notiks itāļu grupas „Underwell” un vietējās – Valgas/Valkas grupas „Seven Lies” koncerts.

 

Grupa Underwell izveidojusies 2006.gadā, miglā tītajā Pāvijas pilsētā, Itālijā. 2008.gadā tiek sasniegts pirmais pieturas punkts – ierakstīts pirmais EP „The Reverse Engeneering of a Dream”, kas ļāvis grupai pastiprināt koncertdarbību un piesaistīt alkemist fanatix menedžmentā. Pēc gara un intensīva dziesmu rakstīšanas darba un dažām sastāva maiņām, grupa sāk rakstīt savu pirmo albumu „Plan Your Rebirth” Westlink studijā 2011.gada janvārī. Albums, ko ierakstījis un producējis Alessandro Paoluči (strādājis arī ar Raw Power, Shandon, Prozac+) parāda grupas skaņas evolūciju, kas tagad ir vairāk orientēta post-hardcore frekvencēs, miksējot kopā hardcore un metāla agresivitāti ar melodiskām pārejām. Albumu Kanādā miksējis un māsterējis Kriss Donaldsons (strādājis arī ar Cryptopsy, Beneath the Massacre, The Agonist). Ir noslēgts jauns līgums ar Karlo Belotti piederošo WormHoleDeath ierakstu kompāniju, kas ir Aural Music apakšleibls. 2012.gada 5.novembrī iznāk ilgi gaidītais albums, un grupa nododas intensīvai koncertu darbībai gan Itālijā, gan visā Eiropā albuma promocijas nolūkos. Grupas sastāvā ietilpst Marshmallow (vokāls), Teo (ģitāra), Bertuzz (ģitāra), Deivs (bass) un Tiazs (bungas). Neo-punk/alternative grupa Seven Lies izveidojusies 2010.gada nogalē Valkas ģimnāzijas telpās, un ir vienīgā uz šo brīdi zināmā latviešu/igauņu grupa. Grupas kodolu no pirmsākumiem veidojuši Valgas zēni – Dmitrijs Kurganovs (basģitāra), Oļegs Praņņičuks (ģitāra) un Dmitrijs Špaks (vokāls, ģitāra), bet Ainis Žīgurs grupā bungas spēlē no 2011.gada decembra (arī citi grupas bundzinieki bijuši valcēnieši – Hristīna Šķērsta, Ivo Meļņiks). Grupa šo divu gadu laikā sniegusi vairākus koncertus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, gūstot atzinību starptautiskos festivālos, bet grupas maģija slēpjas tās multikulturālismā – dziesmas tiek izpildītas angļu valodā, jo tā ir viņu saziņas valoda. Grupas logotipu veido sapludināts Latvijas un Igaunijas karogs. Kultūru sadursme un integrācija dziesmās izpaužas tikpat dabīgi, cik Valgas un Valkas pilsētas atrodas uz Igaunijas un Latvijas robežas.

 

Ieeja: 1,5 LVL vai 2,2 EUR Vairāk info: http://www.facebook.com/7Lies.ValgaValka http://www.myspace.com/underwell http://www.underwell.com http://www.wormholedeath.com Tiekamies 26.aprīlī, 309.kabinetā! Papildus informācija: Ernests Lībietis, 26364249

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.