23.11.2016
Valgā notiks 16. Visigaunijas Ziemassvētku vecīšu konference

26.un 27.novembrī Valgas ielās dzirdēsim tik pazīstamo „ho ho ho”, jo Valgā norisināsies 16. Visigaunijas Ziemassvētku vecīšu konference.
novembrī plkst. 11:38 ar vilcienu Valgas stacijā ieradīsies Ziemassvētku vecīši un dosies uz preses konferenci turpat stacijas ēkā. Plkst. 12:45 visi interesenti aicināti uz Ziemassvētku vecīšu un večiņu, un rūķīšu parādi – gājienu no Valgas stacijas līdz Kesk ielai.

 


Plkst. 13:00 pie Valgas kultūras un interešu centra ar apskāvieniem un sasveicināšanām, ar ziemassvētku gaismas svētīšanu, notiks 16. Visigaunijas Ziemassvētku vecīšu konferences atklāšana. Gan mazie, gan lielie aicināti skatīties, kā uzstājas kultūras centra deju pulciņu bērni, klausīties, kā skan Ziemassvētku vecīšu orķestris, dejot un dziedāt visiem kopā! Ziemassvētku vecīšu mobilais kantoris gaidīs vēstules no bērniem.

 

Plkst. 14:00 Ziemassvētku vecīši dosies uz robežpunktu (Rīgas un Raja ielu), kur aiznesīs Ziemassvētku gaismu un sveicienus Valkas pilsētas iedzīvotājiem. Plkst. 16:30 Ziemassvētku vecīši līksmosies ap Ziemassvētku eglīti Tsirgulīnā un vēlāk dosies uz slepeno apspriedi biezā mežā.

 

27. novembrī Ziemassvētku vecīši atgriezīsies Valgā, lai plkst. 12:00 piedalītos pirmās Adventes ģimeņu dievkalpojumā Valgas Jāņa baznīcā un plkst. 13:15 iedegtu galveno Valgas pilsētas Ziemassvētku eglīti. Svinīgajā eglītes iedegšanas pasākumā spraigā solī uzstāsies sieviešu deju grupas „Sosarad”, „Pilleriin” un jauktā grupa „Pilleriin”. Līdz plkst. 14:00 ikviens aicināts dancot un līksmot, jo ap šo laiku gaidāms konferences nobeigums. Ziemassvētku vecīši un večiņas, un rūķīši dosies atpakaļ pie savām Ziemassvētku darīšanām, lai pavisam drīz – Ziemassvētkos, atkal atnāktu ciemos pie mums!

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.