23.08.2016
Jefims Šifrins ar programmu "Šifrinizmi- new»

13. novembrī Valgas Kultūras un interešu centrā plkst. 18:00 viesosies Jefims Šifrins ar programmu "Šifrinizmi-new». Viens no populārākajiem Krievijas estrādes māksliniekiem prezentēs savu jauno programmu, kurā iekļauti spilgtākie un smieklīgākie pagājušās sezonas numuri.

 

Satīriskajiem priekšnesumiem ir īss mūžs, jo tie ir saistīti ar šodienas realitāti un valsti, kurā mākslinieks dzīvo. Bet ar šo programmu var uzstāties jebkurā valstī, kurā saprot un runā krievu valodā. Un šīs programmas nelaimīgie varoņi ir atpazīstami visplašākajos mērogos.

 

Jefims Šifrins ir padomju un krievu aktieris, rakstnieks, sabiedrisks darbinieks, dibinātājs un mākslinieciskais direktors "Shifrin-Theater".  Neskaitāmi koncerti, teātra izrādes, grāmatas, filmas un pat.... darbs cirkā, ir šī nepārspējama komiksu monologu mākslinieka darbu sarakstā. Viņš pastāvīgi pārsteidz klausītājus ar jauniem priekšnesumiem, ar negaidītiem tēliem. Šifrina repertuārā ir daudz vokālo darbu, tai skaitā Dmitrija Šostakoviča dziesmas ar Sašas Čornija vārdiem. Un, protams, spēja izklaidēt jebkuru skatītāju zālē – tas, neapšaubāmi, ir talants.

 

Biļetes iespējams iegādāties www.piletimaailm.com un www.shop.piletilevi.ee.

Biļešu cenas 22-25€.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Valkas novada domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Aksana Markoviča

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>