20.08.2021
Autovadītāju ievērībai: Nedēļas nogalē Valgā gaidāmi satiksmes ierobežojumi

Šajā nedēļas nogalē satiksmi Valgas ielās ietekmēs divi nozīmīgi notikumi - Militārās vēstures festivāls un “Baltic Chain tour”  šosejas riteņbraukšanas sacensības

 

Militārās vēstures festivāla laikā 21. augustā no pulksten 8.00 līdz 19.00 satiksmei tiks slēgts J. Kuperjanova ielas posms no Pikast ielas līdz Jõe ielai.

 

Satiksmes organizēšana karavīru parādes laikā: 21. augustā no pulksten 18.00 līdz 18.45 tiks ierobežota satiksme J. Kuperjanova un Kesk ielā. Parādes kustība kolonnā notiek uz J. Kuperjanovi - Kesk un Vabaduse ielu apļa - Kesk ielas - Kesk un Sepa ielu apļa - Kesk un Vabaduse ielu apļa - J. Kuperjanovi iela.

 

Skatīt satiksmes diagrammas: Militārās vēstures festivāla laikā

 

Svētdien, 22. augustā, norisināsies trešais un noslēdzošais “Baltic Chain tour” sacensību posms, kas sāksies un finišēs Valgā. Sakarā ar spēcīgo sacensību dalībnieku konkurenci un lielo velobraucēju skaitu, var būt īslaicīgi satiksmes traucējumi. Satiksmi pārvaldīs regulētāji.

 

Riteņbraucēji pēdējā posmā no Loode ielas startē pulksten 11:00, šķērsojot Latvijas robežu un lielāko daļa sacensību distances aizvadot Latvijā.

 

Pie Valgas profesionālās izglītības centra (Valgā, Loode ielā 3) būs uzstādīts liels ekrāns, kurā iedzīvotāji varēs tiešsaistē sekot līdzi sacensībām. Velobraucēji finišēs Loode ielā ap pulksten 14:40. Ikviens interesents ir laipni aicināts sekot līdzi sacensībām un vērot finišu klātienē!

 

Informācija latviešu valodā sagatavota izmantojot mašīntulkojumu.

Avots: www.valga.ee

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.