29.11.2019
Ap dzelteno māju Valgas centrālajā laukumā veidos mākslas instalāciju

Vecā ēka (Kesk ielā 19) pie Valgas centrālā laukuma svētkos iegūs jaunu izskatu – ap māju novietos mākslīgās sienas, kuras ar iedzīvotāju palīdzību noklās ar krāsām.

 

Valgas pagasta pašvaldība aicina visus interesentus svētdien, 1. decembrī, Pirmajā Adventē, plkst. 14.00 uz centrālo laukumu, lai uzrakstītu uz sienas savas Ziemassvētku vēlmes un vēlējumus, un piedalītos krāsošanas darbos. Pasākums turpināsies ar svētku egles iedegšanu plkst. 16.00

 

Arī turpmāk šī siena paliks iedzīvotāju rīcībā. Kurš vēlēsies, varēs uz tās dalīties ar savām labām domām un siltām vēstīm, kā arī pievienot krāsas no savas puses.

 

“Esam ilgi apsprieduši, ko iesākt ar šo māju un pirms Ziemassvētkiem radās ideja piedāvāt iedzīvotājiem vienu vietu, kur izpaust sevi un savu radošumu. Pirmssvētku laikā gaidām cilvēku vēlējumus Ziemassvētkiem un domas par saviem tuviniekiem,” stāstīja Valgas pagasta pašvaldības vadītājs Margus Lepik. Viņš piebilda, ka tas ir pagaidu risinājums, kamēr būs skaidrs par  ēkas turpmāko likteni.

 

Līdzekļi krāsošanai ir no pagasta pašvaldības.

 

Foto: Valgas pašvaldība

 

Informāciju iztulkoja:

Latvijas - Igaunijas institūta direktore

Mārīte Uibo

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.