07.06.2016
Vietējie uzņēmēji augstu vērtē VPR un Gulbenes novada domes organizēto semināru

Gulbenes novada un tuvākās apkaimes uzņēmēji atzinīgi novērtējuši Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) Vidzemes uzņēmējdarbības centra un Gulbenes novada domes organizēto semināru “Starta komplekts jaunajiem uzņēmējiem”, kas notika 3. jūnijā Gulbenes novada domes telpās.

 

Latvijas Lauksaimniecības universitātes Finanšu un grāmatvedības institūta profesore Inguna Leibus seminārā stāstīja par būtiskāko saistībā ar jauna uzņēmuma dibināšanu. Profesore iepazīstināja interesentus ar komersantu veidiem, skaidrojot būtiskākās atšķirības reģistrācijā, grāmatvedībā un saistošo nodokļu veidos. Semināra dalībnieki bija ieinteresēti atrast vislabāko uzņēmējdarbības formu, lai attīstu savu saimniecisko darbību un katram bija iespēja šo jautājumu pārrunāt ar lektori. Semināra ievadā klātesošie arī uzzināja par Gulbenes novada uzņēmējdarbības, Lauku tīkla un ALTUM aktualitātēm, savukārt semināra noslēgumā bija iespēja dzirdēt SIA “Vējakalni" pieredzes stāstu.

 

Semināra dalībnieki atzinīgi vērtēja organizēto semināru, norādot, ka tas bija kvalitatīvs, aktuāls un pārdomāts, sniedzot informāciju saprotamā un profesionālā veidā. Pozitīvu atzinību līdzīga tipa seminārs saņēma arī pagājušajā gadā Smiltenē, pēc kura vairāki semināra apmeklētāji pieņēma lēmumu par sava uzņēmuma dibināšanu.

 

Vērtīgs seminārs uzņēmējiem un citiem interesentiem notiks arī 14. jūnijā, kad Cēsīs, koprades mājā SKOLA6, būs iespējams uzzināt par aktuālajiem atbalsta instrumentiem un programmām uzņēmējdarbības attīstībai. Pieteikšanās semināram iespējama līdz 10. jūnijam, papildus informācija par pasākumu un reģistrācija ir pieejama šeit.

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.