14.11.2017
Valkas/Valgas uzņēmējdarbības kurss

2017.gada 16.oktobris – 9.decembris

 

Norises vieta: Valga County Vocational Training Centre (Valgas novada profesionālās izglītības centrs, Loode 3, Valga; www.vkok.ee)

 

Uzņēmējdarbības prasmju attīstības kurss, kura laikā dalībnieki mācīsies uzņēmēja identitāti, darbosies komandās pie savu biznesa ideju attīstīšanas, kā arī prezentēs sava darba progresu ekspertu panelim.

 

Kurss ietver sevī nodarbības par dažādām tēmām pieredzējušu pasniedzēju vadībā, mentoringa sesijas ar ekspertiem un uzņēmējiem, darbu komandās, kā arī biznesa ideju prezentēšanu ekspertu panelim kursa noslēgumā.

 

Piecu labāko komandu dalībniekiem tiks dota iespēja piedalīties nedēļu ilgā uzņēmējdarbības nometnē Kembridžā, Lielbritānijā, 2018. gada sākumā.

 

Piedalīties aicināts ikviens, bet, jo īpaši tie, kuri vēlas attīstīt savas uzņēmējdarbības prasmes un biznesa idejas. Ja Tev ir ideja, kas varētu būt arī bizness, bet trūkst uzņēmējdarbības zināšanu, tad šī programmas ir tieši Tev!

 

Dalība kursā bez maksas

 

Primārā darba valoda paredzēta angļu, taču dalībnieki arī ar minimālām angļu valodas zināšanām noteikti var piedalīties. Grupu darbi, kā arī atsevišķas nodarbības var būt latviešu, igauņu vai krievu valodās.

 

Pirmā tikšanās 16.oktobrī, plkst.16.00-18.30, Valga County Vocational Training Centre (Loode 3, Valga)

 

INFORMĀCIJA PAR KURSU

 

PROGRAMMA

 

INFORMĀCIJA PAR KURSA NODARBĪBĀM

 

 

Pieteikšanās līdz 16.oktobrim, aizpildot veidlapu ŠEIT.

 

Pasākumu īsteno: Igaunijas Izgudrotāju biedrība, Biedrība “CONNECT Latvija”. Atbalsta: Valga County Vocational Training Centre, Latvijas Universitāte, Anglia Ruskin University, Rīgas Ekonomikas augstskola - Stockholm School of Economics in Riga.

 

Papildu informācija:

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.