30.11.2021
Viesu nams "Ausmas" aicina izbaudīt Ziemassvētkus noskaņu

Sajūtot novembra dzestrumu un tumsas iestāšanos, kā arī pastāvošos  ierobežojumus,  -  sapratām, ka gribam radīt gaismu un siltumu gan pašos, gan mums apkārt.  Tā radās jauns projekts "Ziemassvētkus gaidot". Katram šis laiks ir nācis ar sarežģītiem lēmumiem par savu un savu tuvinieku veselību, nākotni , tāpēc mēs gribās radīt labas domas un noskaņu.  

 

Viesu nams "Ausmas" no šī gada 1. decembra  piedāvā iespēju ieturēt svētku pusdienas vai vakariņas  ģimenes un draugu lokā īstā Ziemassvētku noskaņā, izmantot iespēju ar fotogrāfu nobildēties  Ziemassvētku foto stūrīti un izmēģināt veiksmi  laimes akā. Ja kādam vēl nav idejas par Ziemassvētku dāvanu, tad pie mums būs iespēja izvēlēties kādu no 100 sagatavotām dāvanām, tādējādi atbalstot gan vietējos amatniekus, gan arī gūstot prieku dāvinot! 

Pēc maltītes ir iespēja izmantot melnās pirts spa procedūras un izkarsēties āra baļlā. 

 

 

Ir sagatavots īpašs Ziemassvētku piedāvājums ģimenēm - 2 pieaugušie un 2 bērni - vakariņas, pirts, baļla, nakšņošana, brokastis!  

Zinot, ka ikdienas steiga mums paņem laiku pabūt kopā , tāpēc mēs aicinām Jūs ciemos. Cerot, ka izdosies ieturēt maltīti kolēģu vai ģimenes lokā, tādejādi izbaudot mūsu piedāvājumu un vienkārši apjautāties kā mums katram iet. Šai laikā svarīgi ir nepazaudēt cerību mums katram par saviem sapņiem un izdošanos. Esam atvēruši mazu 100 dāvanu tirdziņu saviem apmeklētājiem , tādejādi atbalstot arī vietējos amatniekus šai tik savādā laikā. Laipni aicināti uz Ausmām.  Lai mums visiem viss izdodas! 

Jau iepriekš saku lielu paldies  tiem, kuri mūs jau apmeklējuši un gaidām Jūs un Jūsu ģimenes un draugus pie mums ciemos!. 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ilze Leicāne,

Viesu nams "Ausmas"

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.