11.04.2022
Valkā darbu uzsāk mērniecības uzņēmums SIA “Lauku mērnieks”

Sākot ar aprīļa mēnesi, Valkas pilsētā durvis klientiem vēris mērniecības uzņēmums SIA “Lauku mērnieks”. Uzņēmums ir gatavs Valkas novada un tā apkārtnes iedzīvotājiem piedāvāt kvalitatīvus un ātrus mērniecības pakalpojumus par atbilstošām tirgus cenām. Birojs atrodas Rīgas ielā 11, Valkā, kur telpas tiek dalītas ar SIA “LVKV” nekustamo īpašumu ekspertiem.

 

SIA “Lauku mērnieks” piedāvā veikt robežu kadastrālo uzmērīšanu, lai noteiktu nekustamā īpašuma robežas vai veiktu tā sadalīšanu vai apvienošanu. Starp uzņēmuma pakalpojumu klāsta ir arī Zemes ierīcības projektu sagatavošana, topogrāfiju uzmērīšana gan jaunu būvniecības projektu vajadzībām, gan esošu ēku nodošanai ekspluatācijā, gan būvasu nospraušanai celtniecības procesā. Tāpat tiek atrastas esošās robežas, ja zemes vienība ir mērīta, bet īpašnieks nav pārliecināts par robžas novietojumu dabā. SIA “Lauku mērnieks” veic arī apjomīgākus darbus, kā lokālplānojumu vai detālplānojumu izstrādi lielāku zemes teritoriju attīstīšanai.


Lai noskaidrotu sev nepieciešamo mērniecības pakalpojumu, uzņēmums piedāvā bezmaksas konsultācijas zvanot, rakstot e-pastā vai tiekoties klātienē birojā. Piesakoties konsultācijai, nepieciešams labs garastāvoklis un zemes vienības apliecinošie dokumenti, par kuriem sīkāk informēs speciālists, piesakoties konsultācijai.

 

Kontakti:

Telefons – +371 27019063

E-pasts: info@laukumernieks.lv
Web: www.laukumernieks.lv

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

SIA “Lauku mērnieks”

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.