22.04.2022
Valkā atvēries Optika Metropole veikals

Latvijā lielākais reģionālais optikas salonu tīkls Metropole ver vaļā jauna salona durvis Valkā, Rīgas ielā 22.


Kopā nu jau 30 Metropole saloni atrodami visā Latvijā un par profesionālu redzes aprūpi gādā jau kopā 2003. gada. Optikas salonu tīkla mērķis ir sniegt cilvēkam papildus devu pašpārliecinātības, 60m2 telpā ienesot Milānas, Parīzes, Berlīnes briļļu un saulesbriļļu modes esences. Metropole galvenās vērtības ir kvalitāte, harmonija, mājīgums un precizitāte.


“Ja citi optikas veikali tirgo brilles, mēs palīdzam ieraudzīt! - tā ir mūsu vīzija un nu jau vairāk nekā 18 gadus mēs nodrošinām augstvērtīgu redzes servisu, kas ietver sevī pilnu redzes pārbaudi ar modernu aparatūru, visa veida briļļu izgatavošanu un kontaktlēcu piemeklēšanu,” saka SIA Optic Guru vadītājs Jevgeņijs Čukins.


Optikas saloni Metropole piedāvā plašu briļļu ietvaru klāstu, kvalitatīvas saulesbrilles un īpašus piedāvājumus kontaktlēcu lietotājiem. Saloni lepojās arī ar iespēju padāvāt saviem klientiem izcilā vācu zīmola ZEISS briļļu lēcas un augstas klases optikas nozares speciālistiem, kuri prot precīzi un kvalitatīvi uztvert katra klienta vajadzības un vēlmes.


Metropole savus pakalpojumus piedāvā ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem - mūsu eksperti palīdzēs atrast piemērotākās brilles, lai jūsu bērns spētu skaidri redzēt un netraucēti baudīt savu ikdienu.


Salona plauktos atradīsiet ne tikai tādu plaši pazīstamus zīmolu brilles un saulesbrilles kā Daniel Hechter, Guess, H.I.S., Guy Laroche, Tommy Hilfiger, bet arī kvalitatīvus pašu zīmola Metropole ietvarus un saulesbrilles.


Salons ir atvērts no otrdienas līdz piektdienai no 9.00 līdz 18.00 un sestdienās no 9.00 līdz 14.30. Uz tikšanos optikas salonā Metropole!

 

Informāciju sagatavoja:

Optic Guru

Mārketinga projektu vadītāja

Madara Bērziņa

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.