01.12.2020
LTRK tiešsaistes Vidzemes biznesa dienas
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Swedbank 3.decembrī organizē Vidzemes biznesa dienas pasākumu "Eksporta tendences", kā arī 8.decembrī - ''2020 - izaicinājuma gads biznesam''. 
 
 
03.12. PROGRAMMA 
1.DAĻA 
14.15   Ierašanās “Zoom” platformā
14.30 – 14.40 Pasākuma atklāšana. LTRK Vidzemes reģiona Cēsu nodaļas vadītājas Natālijas Juškovas uzruna. 14.40 - 15.00 Eksports un aktualitātes. LTRK Eksporta padome priekšsēdētājs, brokastu pārslu ražotāja SIA “Milzu!” īpašnieks Enno Ence.
15.00 - 15.30 Latvijas preču eksporta analīze. Swedbank galvenā ekonomiste Līva Zorgenfreija. 15.30 - 15.40 Kā droši eksportēt šajos mainīgajos tirgus apstākļos? Attīstības finanšu institūcija Altum Eksporta garantiju daļas vadītāja p.i. Evija Zaķe. 
15.40 – 16.00 Digitālo pakalpojumu un produktu eskports – kā atrast veiksmīgu nišu globālajā tirgū? Uzņēmuma eazyBI dibinātājs un vadītājs Raimonds Simanovskis.
16.00 – 16:20 Cēsu eksportējošā uzņēmuma pieredzes stāsts. BALTIC WOOD TRADE valdes priekšsēdētājs Kristaps Rūsa
 
 
2.DAĻA
16.20 – 17.50 Seminārs par eksporta iespējām Zviedrijā. Semināra laikā apskatāmās tēmas:
• Zviedrijas tirgus specifika;
• Padomi, kā atrast un izvērtēt biznesa partnerus Zviedrijā;
• Iemesli, kādēļ Zviedrijas uzņēmumi pārtrauc sadarbību;
• Ko labāk izvēlēties – pārrobežu darbību vai uzņēmuma/filiāles/pārstāvniecības dibināšanu Zviedrijā?
 
 
Vairāk par eksperti: Akai Tori Nordic Consulting AB direktore Airisa Asberga ir  Zviedrijā dzīvojoša latviete ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi uzņēmējdarbībā.  Airisa Asberga ir specializējusies uzņēmumu dibināšanā un vadībā Zviedrijā un sniedz konsultācijas Latvijas uzņēmējiem, kuri vēlas uzsākt savu biznesu Zviedrijā, kā arī Zviedrijas uzņēmējiem, kuri vēlas atrast biznesa partnerus Latvijā. Airisai Asbergai ir Zviedrijā iegūta augstākā izglītība un maģistra grāds uzņēmumu vadīšanā un ekonomikā.
 
 
 
 
Dalība bezmaksas, pasākumā piedalīties aicināts ikviens Latvijas uzņēmējs!
 
 
Papildu informācija: natalija.juskova@chamber.lv | T. 26842098 (Natālija) Pirms pasākuma reģistrētie dalībnieki e-pastā saņems informāciju par pieslēgumu.
 
 
 
 
 
Informāciju sagatavoja: 
Natālija Juškova
Vidzemes reģiona Cēsu nodaļas vadītāja
 
 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.