31.08.2016
Kā rast vietu produktam pasaules tirgos?

 

Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kamera Vidzemes nodaļa  aicina uz semināru “Izcils produkts, bet pārdošana neiet”, kas notiks  15.09.2016. no plkst. 14.00 – 16.00 Valmieras integrētās bibliotēkas 1. stāva zālē (114. telpā). Seminārā uzņēmēji tiks iepazīstināti ar produkta virzīšanas iespējām, izmantojot Uzņēmēja gēna BOSI metodoloģiju un nosacījumus, kas pārsātināta tirgus un informatīvās telpas apstākļos palīdzēs Latvijā radītam produktam ieņemt dzīves telpu  pasaules tirgos.

 

Jānis Skrūzkalns,  Academia Baltijas reģiona vadītājs:

 

„Gadiem ilgi strādājot ar uzņēmumu vadītājiem un uzņēmējiem, uztvēru, ka vienmēr ir vajadzīgs uzņēmēja gēns, bet izrādās – tas nav viens gēns. Ir četri uzņēmēja pamatgēni un tie nav savienoti vienā cilvēkā.  Dzīvē ir tā, ka vienam nepatīk un līdz ar to arī nepadodas mārketings, citam nepatīk strādāt ar cilvēkiem. Un mums jāļauj sev būt atšķirīgiem nevis jāmēģina sevi pārlauzt un pārmācīt! To es iemācījos tikai tad, kad iepazinu un izmēģināju BOSI metodoloģiju, kuru vairāku gadu pieredzes un pētījumu rezultātā ir izstrādājuši amerikāņi un kuru esam atveduši un jau izmēģinājuši Latvijā. Seminārā es pastāstīšu arī, kā strādā katrs no uzņēmēja gēniem biznesā, kā atklājumi par savu gēnu maina biznesa struktūru un dod uzrāvienu.“

 

Indra Ozola, Academia partnere:

 

“Īstermiņa un ilgtermiņa problēmu sajaukšana rada produktu dzīvē problēmas, kas tos degradē. Ja zināmi “grābekļi”, uz kuriem nav vēlams kāpt, varam nodrošināt sava produkta ilgāku dzīvotspēju. Par to arī stāstīšu un diskutēsim semināra laikā. Svarīgi novērtēt klientu un piegādātāju lomu. Ja zināms, ka 80% risinājumu varam rast kopā ar saviem klientiem, tad šis potenciāls jāizmanto produkta dzīves spēkam.”

 

Kontaktiem:                                                                       

Baiba Birzgale

LTRK Vidzemes nodaļas

Vadītāja vietniece

 

 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Stacijas iela 26, Valmiera, LV-4201, Latvija

  1. + 371 64235320
  2. + 371 20264530
  3. + 371 64281214

valmiera[uz]chamber[punkts]lv

www.chamber.lv

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.