19.08.2021
Digitalizācijas vebināru cikls reģionos

Latvijas uzņēmumi, kā arī pilsētas un pašvaldības, tiek aicināti pieteikties vebināru ciklam par digitalizācijas iespējām.

 

Sākot ar septembri, katrā no reģioniem tiks noturēti četri vebināri mēneša garumā par katrā no tiem visvairāk interesējošajām tēmām. Lai sagatavotu vispiemērotāko saturu un piemeklētu attiecīgos IT kompetenču uzņēmumus, aicinām līdz 20. augustam aizpildīt anketu: https://ieej.lv/digitalizacijasvebinari

 

Latvijas IT Klasteris un Digitālās inovācijas centrs ir gatavs kļūt par digitālo gidu ikvienam Latvijas uzņēmējam, lai veicinātu mūsu valsts digitālo attīstību. Mēs vēlamies audzēt mūsu uzņēmumu starptautisko konkurētspēju, padarot Latviju vēl pamanāmāku pasaules digitālajā kartē. Lai neapmaldītos digitālo risinājumu un zināšanu iespējās,  vebināru ciklā aicinām piedalīties gan Latvijas Plānošanas reģionus, uzņēmumu darbības centrus, pilsētu un valsts iestādes, reģionu uzņēmumus, lai no nozares profesionāļiem iegūtu atbildes uz interesējošiem jautājumiem, kā arī uzzināt jaunākās aktualitātes digitalizācijas jautājumos, kas palīdzēs sagatavot atbilstošāko vebināru saturu. Lai pieteiktos pasākumam, aicinām līdz 20. augustam aizpildīt reģistrācijas anketu: https://ieej.lv/digitalizacijasvebinari.

 

Vebināri tiks īstenoti Eiropas Savienības Interreg Baltijas jūras reģiona programmas projekta INNOCAPE ietvaros ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Arnīte,

Latvijas IT klasteris

Komunikācijas projektu vadītāja

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.