31.10.2017
Atvērtā lekcija “Zīmola izstrādes pamatprincipi” LIAA Valmieras biznesa inkubatorā

Šī gada 10. novembrī LIAA Valmieras biznesa inkubatorā, Purva ielā 12a, no plkst. 13.00-16.30 norisināsies atvērtā lekcija “Zīmola izstrādes pamatprincipi”, kuru vadīs Baltijas apalvotākais zīmolu stratēģis Kristaps Siliņš.

 

Lekcijas laikā apmeklētāji varēs uzzināt par sekojošiem tematiem:

  • zīmola izstrādes pamatnosacījumiem,
  • zīmola stratēģijas nozīmi,
  • zīmola izmantošanu komunikācijā.

 

Kristaps ir strādājis ar 75+ zīmoliem vairāk kā 10 valstīs, nesen arī Nīderlandē, Vācijā un Lielbritānijā. Viņa radītās kampaņas aprakstītas The New York Times, un Forbes atzinis Kristapu par vienu no “30 zem 30” Latvijas talantiem. Izveidojis stratēģijas aģentūru White Label un 2016. gadā kļuvis arī par radošās aģentūras McCANN Rīga vadošo partneri. Vienīgais Latvijā saņēmis Eiropā augstāko balvu par kampaņu efektivitāti, zelta Euro EFFIE. Ir izveidojis savu metodi zīmolu stratēģijas veidošanā, The Strategy of No.

 

Uz pasākumu aicināts ikviens interesents iepriekš, reģistrējoties pasākumam līdz 8. novembrim LIAA mājaslapā – pasākumu sadaļā vai šeit. Dalība pasākuma ir bezmaksas.

 

Valmieras biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 21 pašvaldībā, tostarp Valmierā, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Apes, Alūksnes, Burtnieku, Strenču, Smiltenes, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Raunas, Beverīnas, Priekuļu, Kocēnu, Pārgaujas, Līgatnes, Cēsu, Vecpiebalgas un Amatas novados.

 

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

 

LIAA Valmieras biznesa inkubatora aktivitātēm var sekot līdzi Facebook lapā: https://www.facebook.com/liaavbi/

 

 

 

Kontaktinformācija:

Laura Zvaigzne

Valmieras biznesa inkubatora

projektu vadītāja

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

+371 26431140

laura[punkts]zvaigzne[uz]liaa[punkts]gov[punkts]lv

www.liaa.gov.lv

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.