14.09.2016
Aicina uz semināru "Datu aizsardzības aktualitātes un darba aizsardzība"

 

LTRK Vidzemes nodaļa aicina uz semināru "Datu aizsardzības aktualitātes un darba aizsardzība". 

29.septembrī plkst. 13.00 - 16.30, Valmierā, Cēsu ielā 4. Valmieras integrētās bibliotēkas 2.stāvā, 217.telpa

 

Par semināru:

 

Personu datu aizsardzības jautājumi paliek arvien aktuālāki uzņēmējdarbībā ieviešot dažādus IT risinājumus un pārceļot dažādus iekšējos procesus elektroniskā vidē. Ar jaunās Eiropas Savienības datu aizsardzības regulas pieņemšanu, ka stāsies spēkā 2018. gada vidū, tiek pastiprināti un vienlaikus vienādoti datu apstrādes noteikumi visā ES. Saskaņā ar jauno regulējumu, sankcijas par datu apstrādes pārkāpumiem varēs sasniegt pat 20.milj EUR vai 4% no pasaules apgrozījuma. Tādēļ, lai vēstu uzmanību šiem jautājumiem un dotu iespēju uzņēmējiem sagatavoties jaunās Regulas noteikumiem, seminārā ir paredzēts dod vispārīgu ieskatu datu aizsardzības jautājumos.

 

Darba aizsardzība ir ļoti svarīga un varbūt pat vissvarīgākā katra cilvēka dzīvē, jo nekas nevar būt svarīgāks par iespēju un prasmi katram mums nodzīvot garu mūžu ar labu veselību. Sadzīvē cilvēki paši pamatā rūpējas par savas veselības un dzīvības aizsardzību, bet gandrīz jebkurš, sasniedzot noteiktu vecumu nokļūst darba vidē, kur pastāvošo darba vides risku faktoru iedarbības rezultātā var gan zaudēt dzīvību, gan veselību, ja viņš neprot izvairīties no šo darba vides riska faktoru bīstamās vai kaitīgās iedarbības. Valsts institūcijām, darba devējiem un nodarbinātiem ir būtiski svarīgi pārzināt un pildīt ES un LR normatīvo aktu prasības darba aizsardzībā

 

 

Eksperti :

 

Sarmis Spilbergs - specializējies dažādās regulētajās nozarēs, to skaitā datu aizsardzības, dzīvības zinātņu, IT un intelektuālā īpašuma, komunikācijas, dažādos biznesa licenzēšanas un vispārējos korporatīvos jautājumos. Ieguvis plašu pieredzi, pastāvīgi sniedzot padomus ievērojamām akciju sabiedrībām par IT projektu īstenošanu, iekšējo datu apraides plūsmu un atbilstības nodrošināšanu vietējai likumdošanai saistībā ar klientiem, darba devējiem un trešajām personām.

 

Alfons Gaigals - SIA “Likums un uzņēmējdarbība“ – valdes loceklis; konsultants, pedagogs darba aizsardzības likumdošanā, vecākais darba aizsardzības speciālists.

 

 

Reģistrēšanās līdz 26. septembrim!

https://goo.gl/forms/8YlqrUTJ12Dw8Mbx2

valmiera[uz]chamber[punkts]lv

 +37120264530

 

 

Dalības maksa seminārā:

LTRK Biedriem:  8,00 +PVN

Citiem:  15,00+PVN

   

 

PROGRAMMA

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.