Sports
Vijciemieši Jauno gadu sāk ar uzvaru

8.janvārī, Vidzemes Olimpiskā centra ledus laukumā, norisinājās Valmieras hokeja čempionāta spēle starp hokeja klubiem "Vijciems" un "Ledus Vilki".

Spēle iesākās ar ātru hokeju, kur jau pašā sākumā komandas apmainījās ar reālām vārtu gūšanas iespējām, taču vārtsargi bija savās vietās.

Izcils solo gājiens spēles trešajā minūtē padevās Ansim Brūvelim, panākot 1:0 HK Vijciems labā. Spēle turpināja ritēt apmainoties ar bīstamiem uzbrukumiem abu komandu izpildījumā, kas spēles pēdējā minūtē ļāva pie panākuma tikt Arvim Grandovskim, izlīdzinot rezultātu uz spēles tablo 1:1.

Otrais periods iesākās nemainīgi ar ātru un skaistu hokeju. Spēles 26.minūtē soda metienu nopelnīja HK Vilki, tomēr tas palika nerealizēts, jo izcilu sniegumu demonstrēja HK Vijciems vārtu vīrs Ralfs Bērziņš. Otrās trešdaļas izskaņā pie pirmā vārtu guvuma HK Vijciems sastāvā tika jaunais censonis Emīls Kalniņš, kad pēc Laura Danča piespēles Emīla metiens uz vārtiem realizējās ar panākumu , jau otro reizi izvirzot vijciemiešus vadībā 2:1.

Trešā trešdaļa jau noritēja vijciemiešu zīmē. Lai cik sparīgi HK Ledus Vilki centās izlīdzināt rezultātu, vijciemiešu pretestību tas salauzt nepalīdzēja. Izcilu sniegumu vārtos demonstrēja Ralfs Bērziņš! Spēles galotne vijciemiešiem padevās izcila un tribīnēs nerimās līdzjutēju atbalsts. Pēc Laura danča un Emīla kalniņa piespēlēm, pie otro vārtu guvuma tika Ansis Brūvelis, panākot drošāku rezultātu 3:1.

Spēles 44.minūtē pēc kārtējās, veiksmīgās Laura Danča piespēles, rezultātu vijciemiešu labā palielināja Armands Valtiņš. 4:1! Vētrainas ovācijas izpelnījās Artis Ozoliņš, kad pēc Anša Brūveļa piespēles spēles pēdējās sekundēs panāca 5:1!

Turnīra tabulā pēc nospēlētām 10 spēlēm pie vienāda punktu skaita 18 ir tikuši sīvākie sānseči: HK Vijciems, HK Woltec un HK Ledus Vilki, līdz šim katrai no komandām piedzīvojot tikai vienu zaudējumu.

Ralfs Bērziņš tika galā ar 27 no 28 pretinieku metieniem, bet HK Ledus Vilki vārtos Rolands Trijārs tika galā ar 30 no 35 vijciemiešu mēģinājumiem gūt vārtus.

Apsveican HK vijciems spēlētājus un treneri Juri Kalniņu ar panākumu.