Sports

Sestdien, 19. novembrī, Valmieras hokeja čemopionāta spēlē tikās HK Vijciems un HK Smiltene 09 spēlētāji.

Jau 1.trešdaļas 3.minūtē rezultātu uz spēles tablo atklāja Armands Valtiņš, izvirzot vadībā vijciemiešus. Prieki nebija ilgi, jo pēc dažām minūtēm smilteniešu labā vārtus guva Maksims Kusakins, panākot 1:1. Spēles sākums nebūt neliecināja par turpmāko spēles gaitu. Nepārtraukti uzbrūkot un kāpinot spēles tempu, vijciemiešu labā 1.trešdaļā pie vārtu guvumiem tika arī Aivis Krūkliņš un Lauris Dancis jau panākot 3:1.

2. trešdaļa pagāja vijciemiešu zīmē, jo HK Vijciems iemeta vēl 3 bezatbildes vārtus , panākot jau 6:1.  Vārtu guvēji - Vladislavs Ņikiforovs, Nikita Raboshapka, Artis Ozoliņš.
Arī noslēdzošajā trešdaļā vijciemiešu ofensīva turpinājās, kad pie vārtu guvumiem tika gan Armands Valtiņš, gan Kristiāns Kalniņš jau panākot graujošu 8:1.Spēles tempam nedaudz atslābstot, savas izdevības izmantoja Smiltenieši Uģis Melbārdis un Jānis Lauris Jr panākot 8:3. Devītos vārtus vijciemiešu labā guva Nikita Raboshapka, bet spēles pēdējā minūtē Maksims Kusakins noslēdza rezultātu ar 9:4.

Jāpiemin, ka HK Vijciems hokejisti raidīja 42 metienus uz pretinieku vārtiem, kurpretim smilteniešu mēģinājums gūt vārtus bij 19 metieni.
Arī iepriekšējā spēlē, kura norisinājās 6.novembrī, pie pārliecinoša panākuma tika vijciemieši, pārspējot HK Vilki ar rezultātu 16:0.

Nākamā spēle svētdien 27.novembrī Vidzemes olimpiskā centra ledus arēnā 19.30 ar HK "Vidzemes Lauvas".