24.08.2018
Šosezon viens no mugurkaula veidotājiem - Miglinieks

Gaidāmajā Latvijas un Igaunijas vīriešu basketbola līgas sezonā "Valka/Valga" sastāvā turpinās spēlēt komandas uzbrucējs un viens no šīs sezonas galvenajiem mugurkaula veidotājiem Kristaps Miglinieks. 

 

198 cm garais un 28 gadus vecais Kristaps "Valka/Valga" komandā būs otro gadu. Aizvadītajā sezonā 19 spēlēs uz laukuma pavadījis 27 minūtes, vidēji guvis 8 punktus, savācis 2.8 atlēkušās bumbas zem groziem un ieguvis efektivitātes koeficentu 5.8 . 

 

K. Miglinieks: "Pagājušajā sezonā iekļūstot gan Latvijas, gan Igaunijas līgas izslēgšanas spēlēs, pierādījām, ka esam cienīgi pretinieki visām komandām. Rūgtuma piegarša palikusi dēļ saspringtā play-off grafika, kas patraucēja pienācīgi sagatavoties, taču katrā spēlē mēs cīnījāmies ar maksimālo jaudu. Uzskatu, ka basketbola klubs "Valka/Valga" ir profesionāla komanda, kura sniedz iespēju atsperties no laba līmeņa uz augstākiem mērķiem." 

 

 

 

Jau tika ziņots, ka "Valka/Valga" komandas galvenais treneris turpmāk būs Armands Misus. Šobrīd norit komandas sastāva komplektācija jaunajai sezonai, līdz šim  pievienojušies  - Guntis Sīpoliņš (LV) , Toms Kaldre (EST) un Martins Jurtoms (EST). 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Dace Pūce

Valkas novada domes

Elektronisko plašsaziņas līdzekļu speciāliste

E-pasts: dace[punkts]puce[uz]valka[punkts]lv

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.