22.07.2019
Vidzemes reģiona brigādes sacensībās ugunsdzēsības sportā uzvar Valmieras daļas ugunsdzēsēji glābēji

19.jūlijā Valkā notika ikgadējās VUGD Vidzemes reģiona brigādes sacensības ugunsdzēsības sportā, kurās septiņas komandas (ugunsdzēsēji glābēji no Valmieras, Cēsu, Limbažu, Valkas, Alūksnes, Gulbenes un Madonas daļām) sacentās trīs ugunsdzēsības sporta disciplīnās – 100m šķēršļu joslas pārvarēšana, 4x100m ugunsdzēsības stafete un izvēršanās no motorsūkņa. VRB čempionātā viesu statusā startēja arī astotā komanda – Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas (UCAK) komanda.

 

Kopvērtējumā 100m šķēršļu joslas pārvarēšanā ātrākie bija Valmieras ugunsdzēsēji glābēji: 1. Rihards Reiziņš, 2. Oskars Reiziņš, 3. Edvarts Melnis likumsakarīgi izcīnot Valmieras komandai uzvaru šajā disciplīnā. Otrajā vietā komandu vērtējumā Valkas ugunsdzēsēji glābēji, bet trešajā Madonas daļas komanda.

 

Kopvērtējumā 4x100m ugunsdzēsības stafetē pirmajā vietā Valmieras ugunsdzēsēji glābēji, otrajā Gulbenes daļas puiši, bet trešie Valkas ugunsdzēsēji glābēji.

 

Noslēdzošajā sacensību disciplīnā izvēršanās no motorsūkņa ātrākie un precīzākie bija Valmieras ugunsdzēsēji glābēji, otrie Valkas ugunsdzēsēji glābēji, bet trešie – Cēsu daļas ugunsdzēsēji glābēji. Tādējādi arī Valkas novada ceļojošu kausu, kuru saņem komanda, kura uzvar disciplīnā izvēršanās no motorsūkņa, šogad saņēma Valmieras komanda.

 

Kopvērtējumā par Vidzemes čempioniem ugunsdzēsības sportā kļuva Valmieras daļas ugunsdzēsēji glābēji – Oskars Reiziņš, Rihards Reiziņš, Miks Rakeckis, Edvīns Melnis un Edvarts Melnis. Sudrabs Valkas ugunsdzēsējiem glābējiem, bet bronza – Gulbenes daļas ugunsdzēsējiem glābējiem.

 

Jau pēc nedēļas Vidzemes čempioni cīnīsies par uzvaru Latvijas čempionātā ugunsdzēsības sportā, kurš notiks 31.jūlijā un 1.augustā Valkā!

 

Foto: L. Bezdelīga-Ērgle

 

Informāciju sagatavoja:

Sandra Vējiņa

VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste

 

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.