17.07.2017
Aizvadīta vasaras nometne florbolā "Waterforda 2017"

Laika posmā no 10. jūlija līdz 15. jūlijam LBĪ Latviešu skola Waterfordā "Jumītis" ar Latvijas Ārlietu ministrijas un Latvijas vēstniecības Īrijā atbalstu organizēja vasaras florbola nometni Īrijā dzīvojošiem latviešu bērniem. 

 

Nometni vadīja Valkas novada BJSS florbola treneris Ilvars Rullis un kā asistents viņa dēls Aivars Kristiāns Rullis. 

   

Nometnē tika aizvadītas 5 saspringtas dienas, ar devīzi "Es sportoju latviski" ,kurā piedalījās 24 bērni vecumā no 5-13 gadiem. Visiem bērniem tā bija pirmā saskare ar florbolu. Pirmajā dienā bērni iepazinās ar florbola spēles pamatnoteikumiem, inventāru. Tālāk jau arī sākām apgūt spēles praktiskās lietas: nūjas satvēriens, dribls, bumbiņas vadīšana, sitiens, metiens, piespēle. 

 

Ar katru nākamo dienu apgūstāmie uzdevumi palika nedaudz sarežģītāki, bet nometnes dalībnieki ar lielu aizrautību centās ar tiem tikt galā. Nometnes pēdējā diena pienāca ļoti ātri. Pēc iesildīšanās kopā ar vecākiem pārgājām pie jautrības stafetēm ar florbola elementiem. Un tad jau arī laiks bija piemiņas balvām par dalību nometnē un vecāku sarūpētai tortei.

 

Šī bija LBĪ Latviešu skolas Waterfordā "Jumītis" projekta pirmā daļa. Otrā daļa paredzēta šā gada novembrī, kad mazie Īrijas latvieši viesosies Valkā un kopā ar Jāņa Cimzes Valkas ģimnāzijas skolēniem  ņems dalību Patriotiskās nedēļas pasākumos, kā arī kopā ar BJSS florbolistiem aizvadīs draudzības spēli florbolā.

 

Liels paldies Izotovu ģimenei un pārējām latviešu ģimenēm par viesmīlību, mīļu uzņemšanu. Uz tikšanos Latvijā.

Foto: http://www.floorballvalka.com/gallery/params/group/68688/

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ilvars Rullis

Valkas novada BJSS florbola treneris

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.