08.03.2017
Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas volejbolisti gūst uzvaru sacensībās Smiltenē

7.martā Smiltenes tehnikumā norisinājās Latvijas volejbola federācijas rīkotās sacensības "Lāses kauss 2017" 1.posms, kur startēja Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas volejbolisti  un Bērnu un jauniešu centra "MICE" volejbola pulciņa audzēkņi (1997.-2000.g. dzimušie zēni un meitenes).

 

Sacensībās piedalījās 2 skolas komandas, zēnu un meiteņu konkurencē. Zēnu komanda šajās sacensībās piedalās jau vairākus gadus pēc kārtas un arī šajā gadā Valkas komandai izdevās izcīnīt 1.vietu 6 komandu konkurencē, uzvarot komandas no Jaunpiebalgas, Smiltenes Tehnikuma un 2 komandas no Smiltenes vidusskolas. Valkas Jāņa Cimzes komandas sastāvā startēja - Toms Gailis, Pēteris Jaunslavietis, Mārtiņš Ķaukulis, Aleksandrs Britānovs, Eduards Visockis, Rihards Visockis, Roberts Teters, Rūdolfs Baumanis un Rūdolfs Ģērmanis. Uzvarot 1.posmā, zēnu komanda iegūst iespēju startēt "Lāses kauss 2017" finālsacensībās, kas norisināsies 8.aprīlī Rīgā, Olimpiskajā Skonto hallē.

 

1.posmā startēja arī Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas meiteņu komanda, kuras izcīnija godpilno 5.vietu. Meiteņu konkurencē piedalījās komandas no Jaunpiebalgas, Smiltenes Tehnikuma un 2 komandas no Smiltenes vidusskolas. Komandai šīs bija pirmās sacensības un tika gūta svarīga pieredze priekš nākamajām spēlēm. Komandas sastāvā startēja - Monta Amanta Mazure, Laura Strumpe, Krista Dimiņa, Elīna Šnuka, Dita Ikšele, Elizabete Kristīne Tjullinena un Kristiāna Bormane.

 

Atgādinam, ka iespēju startēt "Lāses kauss 2017" finālsacensībās 8.aprīlī izcīnīja arī Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas jaunākā zēnu komanda (2001.-2004.g. dzimušie).

 

Komandu treneri izsaka pateicību Bērnu un jauniešu centram "MICE", kas nodrošināja transportu, lai komandas nokļūtu 1.posma sacensībās Smiltenē.

 

Komandas treneri - Kārlis Raudiņš, Anda Mičule.

 

"Lāses Kauss" ir vienas no populārākajām volejbola sacensībām skolu jauniešiem, kuras šogad tiek organizētas jau sešpadsmito reizi. Sacensībām ir divi posmi - atlases sacensības, kas notiek visā Latvijā un finālsacensības, kur piedalās labākās komandas no Latvijas pilsētām un novadiem. Finālsacensības tradicionāli tiek organizētas Rīgā, Olimpiskajā Skonto hallē un ir kļuvušas par volejbola svētkiem, jo paralēli volejbola sacensībām, kas vienlaicīgi notiek uz 16 laukumiem, bērniem un jauniešiem ir iespēja pierādīt sevi arī dažādās atrakcijās, viktorīnās un citās aktivitātēs. Ik gadu finālsacensībās tiek aicināti piedalīties arī dažādi mūziķi (iepriekšējos gados esam tikušies ar Aiju Andrejevu, Nikolaju Puzikovu, Eviju Sloku, Musiqq, Lieni Candy u.c.), kas brīvajos brīžos jauniešus priecē ar dziesmām.

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>