30.01.2018
Šonedēļ mājas spēle "Valkas SI/Smiltene" basketbola komandai

Ceturtdien, 1. februārī LBL 2. divīzijas otrā posma spēli savu atbalstītāju priekšā aizvadīs “Valkas SI/Smiltene” basketbola komanda, kas mērosies spēkiem ar “OC Limbaži” vienību. Spēles sākums Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē plkst.19.00.

 

24. janvārī komanda aizvadīja izbraukuma spēli Madonā un mājās atgriezās ar uzvaru, kura puišiem tik ļoti bija nepieciešama!

Ar rezultātu 96:90 "Valkas SI/Smiltene" pieveica savus pretiniekus "BK Madona/BJSS".

Tagad šī uzvaras taciņa jāturpina!

 

 

Valkas SI/Smiltene komandai pievienojies jauns komandas spēlētājs (aizsargs) no Rīgas – Rūdolfs Feldmanis. Valkā vien aizvadījis pirmo nedēļu un spēlējis vienā mājas spēlē, apgalvo, ka šeit jūtas labi, komandas biedri esot ļoti draudzīgi un skolas kolektīvs pretimnākošs.  R.Feldmanis iepriekš dzīvojis Rīgā, taču tagad gan mācās, gan attīsta savas basketbola prasmes Valkā.

 

“Rīgā ar treniņiem bija čābīgāk, šeit treniņi notiek divas reizes dienā, tieši dēļ tā arī atnācu, lai vairāk spētu progresēt. Iepriekš piedalījos basketbola treniņnometnē, tāpēc daži kontakti jau bija nodibināti. Kristaps Zeids piedāvāja man šo iespēju un es piekritu”, piebilst Rūdolfs.

 

 

Aicinām atbalstītājus apmeklēt mājas spēli un piedalīties puslaika aktivitātēs - ja būsi gana prasmīgs un pierādīsi savas spējas uz laukuma tiksi pie balvām!

 

 

 

Nākamā mājas spēle: Ceturtdien, 8. februārī, plkst. 19.00 pret BJBS Rīga/Rīdzene, Valkas JC Ģimnāzijas sporta hallē

Nākamā izbraukuma spēle: Ceturtdien, 1. martā, plkst. 20.00 pret SC Mēmele/Bauska BJSS

 

 foto: D.Pūce

 

 


Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.