Sports
Principiālā spēlē HK Vijciems piekāpjas pagājušās sezonas čempioniem HK Woltec

Sestdien, 1.oktobrī, norisinājās kārtējā Valmieras hokeja čempionāta spēle starp HK Vijciems un HK Woltec.

Jau pašā pirmajā minūtē pēc Kārļa Bulmeistara ripas raidījuma vijciemiešu vārtu virzienā, tā atsitās pret HK Vijciems spēlētāja slidu un ielidoja vārtos.0:1. Pēc nospēlētām 5 minūtēm izcili precīzs metiens padevās Robertam Virsim. 0:2.

To, ka vijciemieši negrasījās padoties, apliecināja turpmākā spēles gaita. Līdz pirmās trešdaļas beigām un arī otrajā trešgaļā abas komandas apmainījās ar vārtu gūšanas iespējām, bet rezultāts uz tabulas palika nemainīgs.

Intrigu spēlē atgrieza HK Vijciems spēlētājs Klāvas Bošs, kurš pēc Laura Danča un Vladislava Ņikiforova piespēlēm guva pirmos vārtus HK Vijciems. Uzbrukumi no abām komandām turpinājās, bet pie vārtu guvumiem komadu spēlētāji vairs netika. Izcils sniegums vārtos HK Vijciems sastāvā padevās markusam Žukovskim, atvairot 37 no 39 metieniem!

Nākošā spēle paredzēta sestdien, 8. oktobrī, pret SK Pārgauja.