10.04.2017
"Petanks Ērģeme" komandas startē Latvijas čempionāta 1.posmā Ādažos
Nedēļas nogalē, 8. un 9.aprīlī Ādāžos norisinājās Latvijas čempionāta 1.posms petanka dubulspēlēs.
 

Vispirms sestdien laukumos devās 24 vīriešu komandas, no kurām 5 pārstāvēja Ērģemi. Vislabāk nostartēt izdevās Jānim Podniekam un Ingusam Ruņģim, kuri izcīnīja 4.vietu. Labs turnīrs izdevās arī Sandrim Graudam/Ilvaram Strazdiņam, kuri izcīnīja 7.vietu. Imants Zvirbulis/Dainis Podnieks šoreiz izcīnija 13.vietu, Uldis Poga/Mārcis Krams 17.vietā, bet Jānis Skrastiņš/Mārtiņš Kreilis 22. vietā.
 
Uzvaru posmā izcīnīja SK Upesciems komanda Denijs Kuzma/Dzintars Seilis, 2. vietā Edgars Silovs/Kristaps Stepiņš (Warriors), bet trešie Dāvids Lindbergs/Raivis Stepiņš (SK Boule).
Otrais posms notiks 3. septembrī Lucavsalas laukumos Rīgā.

 
Svētdien laukumos devās 15 dāmu komandas. No Ērģemes startēja 1 komanda (Kristīne Krama, Līga Ķībere, Diāna Kozlova). Uzvaru posmā izcīnīja Laura Miglāne un Ginta Miglāne no SK Upesciems, otrajā vietā Evita Viļumova un Agita Puriņa (Ventspils kērlinga klubs), bet 3.vietā Aida Pētersone/Evita Martinsone (Ventspils kērlinga klubs), savukārt ērģemietes izcīnīja 5.vietu, kas dod reālas iespējas 2. posmā (27.maijā, Venstpilī) pacīnīties par vietu uz goda pjedestāla Latvijas čempionāta kopvērtējumā.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Ērģemes pagasta sporta organizators:
Mārcis Krams
 
 
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>