09.08.2016
Vijciema pagasta sporta svētkus noslēdz ar jautrības stafeti

6. augustā notika kārtējie Vijciema pagasta vasaras sporta svētki. Uz pasākumu bija pulcējušies ļoti daudz dalībnieku. Sportot gribētāji bija Vijciema pagasta, Valkas novada, kaimiņu novadu iedzīvotāji un no ārzemēm atbraukušie vijciemieši. Neskatoties uz to, ka uzlija neliels lietutiņš, sporta svētku dalībniekus tas nemaz netraucēja piedalīties 7 individuālajos un 4 komandu sporta veidos. Rindas pie katras individuālās disciplīnas bija līdz vēlai pēcpusdienai. Tāpat daudz dalībnieku bija arī komandu sporta veidos. Mazākie dalībnieki visas dienas garumā varēja izlēkāties piepūšamajās atrakcijās. Sporta svētkus noslēdzām jau pie iedegtām gaismām ar jautrības stafeti. Balvās uzvarētāji saņēma diplomus un saldumus. Kā katru gadu SIA “Cellīši un partneri” rīkoja savu konkursu.

 

Paldies visiem tiesnešiem un palīgiem par ieguldīto darbu un izturību visas dienas garumā. Īpašs paldies Indulim Motukam un pagasta pārvaldes vadītājai Mārītei Kalniņai.

 

Pasākuma noslēgumā bija patīkami dzirdēt labus vārdus un pateicības par jauki pavadītu dienu. Uz tikšanos citos Vijciema pagasta sporta pasākumos!

 

REZULTĀTI

 

Vijciema pagasta sporta organizators Juris Kalniņš

 

Aizvadītas Vijciema pagasta vasaras sporta spēles (I.Matuka)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.