23.05.2017
Kārķos notikusi petanka nodarbība

Piektdien, 19.maijā, Kārķos notika petanka nodarbība, kuras laikā interesenti tika iepazīstināti ar spēles noteikumiem un praktiski tika izmēģināts cik viegli vai grūti ir piemest apmēram 700 gramu smago metālā bumbu mazajai koka bumbiņai, jeb kašonetam.

 

Nodarbības beigās tika noorganizēts draudzības mačs starp Kārķiem un Zvārtavu, jo izrādījās, ka uz nodarbību bija ieradušies 3 zvārtavieši. Aizraujošā spēlē ar rezultātu 13:11 uzvaru izcīnīja zvārtavieši, bet galvenais bija, ka "acis dega" visiem.
 
 
Kā atzina sporta kluba "Petanka Ērģemei" valdes loceklis Imants Zvirbulis, ka ponteciāls petanka attīstībai Valkas novadā ir, jo spēle ir patiešām aizraujoša, neprasa lielu fizisku spēku un finanšu līdzekļus, un ar laiku kļūst par nopietnu hobiju. Viņš atzīst, ka sākumā esot petanku uztvēris ar smaidu, bet tagad jau tas ir kļuvis par neatņemamu viņa ikdienas sastāvdaļu.
 
Nodarbības beigās Kārķu komandas spēlētājiem tika uzdāvināts petanka bumbu komplekts, lai patstāvīgi varētu ļauties spēles azartam.
 
 
Sporta klubs "Petanka Ērģemei" turpināšot petanka popularizēšanu novadā, jo esot plāns nākotnē organizēt Valkas novadā čempionātu ar posmiem visos novada pagastos un Valkā.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Kārķu pagasta sporta organizatore
Santa Kazaka
 
 
 
 
 
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.