19.11.2014
Kārķos noskaidroti ātrākie skrējēji "Lāčplēša aplī"

Ik gadu Kārķos norisinās skrējiens, kas veltīts Lāčplēša dienai. Šis gads nav bijis izņēmums.  Laika ziņu diktori solīja jauku dienu bez nokrišņiem, taču pulkstens 13:30,  62 dalībnieku garo reģistrācijas rindu pārsteidza smalka lietus smidzināšana. Aprunājoties savā starpā, sapratām, ka šis negaidītais pārsteigums nevienu netraucē, tieši pretēji, lietu uzņēmām kā papildus pārbaudījumu. Tas lika arī aizdomāties par nežēlīgajiem apstākļiem, kādos savulaik cīnījušies kareivji un brīvprātīgie Latvijas brīvības cīņās. Vislielāko atsaucību skrējienam šogad izrādīja Ērģemes pagasta pamatskolas bērni. Daudzi no viņiem  arī tika apbalvoti ar medaļām, diplomiem. Pirmās vietas ieguvēji balvā saņēma saldu medus burciņu imunitātes uzturēšanai no kādas atsaucīgas Kārķu biškopes krājumiem un kārumu, enerģijas atgriešanai pēc skrējiena, no Kārķu veikala „Lat’s”.  Pasākumu pārskatīt bildēs varat caur šo linku - http://failiem.lv/g/txtqoun#aa/DSC07993.JPG

Godalgotās pirmās vietas „ Lāčplēša apļa” skrējienā (5km distance) ieguva:

 4.grupas dalībnieks Gundars Salgrāvis ar laiku 21 min. un 53 sek. un (meiteņu grupā) Ilze Skrastiņa (35 min 57 sek)

5.grupas dalībnieks Pēteris Pētersons ar laiku 24:52

6.grupas dalībnieks  Inārs Mazurs ar laiku 20 min.

Veselības trase ( 2km distance ) 1. vietas ieguvēji :

2.grupas dalībnieki: Reinis Feldmanis ar laiku - 9min 36 sek un Marta Bezsapočņikova ar laiku - 2min 35 sek

3.grupas dalībnieki Igors Stoļarčuks- 8 min 15 sek un Elīna Kārkliņa- 9min 15 sek.

Diemžēl, šogad „Nūjotāju trasē”  piedalījās tikai 2 dalībnieki. Ļoti ceram, ka nākamgad šīs distances veicēju būs daudz vairāk, jo lieliskais nūjotāju pāris finiša līniju šķērsoja ar neviltotu smaidu un dalījās ar savu gandarījuma sajūtu par paveikto.

Šogad devām iespēju sevi pierādīt arī pašiem mazākajiem - līdz 6 gadus veciem bērniņiem, pirmie 500 metrus pieveica  Raimonds Skrastiņš, Ričards Putēvičs un Jana Pelēkā. Mazo sajūsma par izrādīto pieaugušo un skolēnu atbalstu viņiem paredzētajā skrējiena laikā bija nepārspējama. Nākamgad šai vecuma grupai esam paredzējuši izveidot ”Mazo Lāčplēša stafeti ”.

Gaidīsim jaunus dalībniekus nākamgad!

Silva Mieze - Kārķu pagasta sporta organizatore

 

Kārķos noskaidroti ātrākie skrējēji "Lāčplēša aplī"
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.