25.06.2015
Kārķos noskaidrots pirmā Spēkavīra titula īpašnieks

Līgo vakarā Kārķos aizvadīja pirmās Kārķu pagasta spēkavīru sacensības un 6.pļaušanas sacensības. Tās, spītējot ne tiem labākajiem laika apstākļiem, bija labi apmeklētas un organizatorus pozitīvi pārsteidza Spēkavīru sacensībām pieteikušos dalībnieku skaits.

 

Diemžēl,  laika trūkuma dēļ neizdevās izpildīt iecerēto akciju, kurā spēkavīriem bija jātur sievas, taču tā tiks realizēta nākamajām sacensībām. Šo pasākumu īpašu darīja tas, ka varēja vērot savstarpējās sacensības tēvu un dēlu starpā – Kārlis un Jānis Zirņi, bet Jukāmu ģimeni pārstāvēja visi vīri -gan tēvs Ēriks, gan dēli Jānis, Pēteris un Guntars.

 

Pēc skatītāju domām, vissmagākā distance, kas atklāja spēkavīru patieso stiprumu  bija „Pušķa” turēšana, kurā patiesi apbrīnojamu rezultātu uzrādīja Ēriks Jukāms.  Guntars Jukāms izcīnīja godpilno un tiešām pelnīto 1. Vietu Spēkavīru sacensībās. Īpašs prieks un lepnums arī par Ritvaru,  Ēriku, Kārli un Juri, kuri ir jau īsti vīri – gados labākajos! Paldies sacensību dalībniekiem un lieliskajai tiesnešu komandai!

 

Sacensību atbalstītājiem: „Mierkalnu” saimei par aizlienētajiem ratiem sievu vilkšanas disciplīnai, Zirņu ģimenei par graudu maisiem, Biedrībai „Ugunspuķe”,  Kārķu pagasta pārvaldei  un Valkas novada domei, SIA „KL Retail” un brīvprātīgajiem palīgiem!

 

Nākamajos Līgo svētkos Kārķos norisināsies jau  2. Spēkavīru sacensības un jau 7. Pļaušanas sacensības Kārķos.

Ar sacensību rezultātiem var iepazīties šeit

 

Daiņa Jansona fotogrāfijas no košā notikuma var aplūkot šeit:

https://picasaweb.google.com/m/viewer#album/116720070867884923256/6163673202192065505
 
 
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.