03.02.2016
Kārķos aizvadītas 2.zemledus makšķerēšanas sacensības "Badīgais Cepša ķīsis"

31. janvārī 47 apņēmības pilni dalībnieki bija ieradušies uz zemledus makšķerēšanas sacensībām Kārķu pagastā. Protams, mainīgo laika apstākļu dēļ, bijām mazliet sabijušies, ka sacensības nāksies pārcelt vai pat atlikt uz nenosakāmu laiku. Taču pēc rūpīgas ezera apsekošanas, ledus biezuma mērīšanas un izturības testēšanas pasākumiem, nolēmām, ka zemledus sacensībām jānotiek kā plānots. Nelielas izmaiņas skāra dalībnieku ekipējumu, jo ūdens kārta uz ledus nepieļāva iešanu uz ezera bez gumijniekiem. Dalībnieki viens pēc otra ieradās uz reģistrēšanos sacensībām, bet paši apzinīgākie savu vietu sarakstā bija pieteikuši jau pagājušā gada decembrī, savukārt citi tikai pašā sacensību rītā nolēmis mesties pretīm izaicinājumam.

Plkst. 9:45 tiek dots starta signāls un katrs dalībnieks dodas uz savu izlozes kārtībā noteikto ezera sektoru. Šogad ezeru sadalījām 4 sektoros - A, B, C un D. Pēc rezultātu apkopošanas atklājās, ka visvairāk zivju ķērušās B sektorā, bet "1. Copmaņa" un "Lielākā loma" titulus saņēma tie, kuri makšķerēja D sektorā. Kamēr norisinājās azartiskā cīņa uz ezera, krastā līdzjutēji un pagasta priekšnieks Pēteris Pētersons, Mika Pieča vadībā, vārīja lielo zupas katlu, ar ko pacienāt visus, kuri bija atbraukuši. Plkst. 13:00 sākās lomu svēršana. Sacensību rezultāti tādi -  izzvejoti - 10 ķīši  2 līdakas, kopā teju 25 kilogrami zivju.
"Lielākais loms" pienācās Jānim Anžem par 2100 gramu lielu līdaku.


Pēc kopsvara, kurā netika ieskaitītas ar ūdu izvilktās zivis, 3. vieta pienācās Ingum Birumam; 2. vieta Mārim Strazdam un 1. vieta Jānim Miezim.
Vēlreiz- liels paldies visiem , kas ieradās un piedalījās. Tiem , kas atbalstīja un palīdzēja pasākuma organizēšanas procesos. Tiekamies nākamajā "Badīgā Cepša ķīša" kārtā.
Foto - Mikus Piečis   -  
https://failiem.lv/u/2xb95nje?share_email_id=367ba8#_

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.