03.03.2015
Ceļojošais kauss "Tautas bumbā" paliek Kārķos

28. februārī Kārķu sporta namā notika ceļojošā kausa "Tautas bumbā" sievietēm izcīņa. Uz sacensībām bija ieradušās piecas daiļā dzimuma komandas (kopā 28 dalībnieces), lai uzspēlētu jau pamastkolas laikā tik populāro spēli, ko dažkārt dēvē arī par spēli "Pīles un mednieki". No Valkas bija atbraukušass 2 komandas : "Bitītes" un "Valkas Florbola klubs", no Ērģemes viena komanda, bet laukuma saimniekus pārstēvēja 2 komandas "Mājsaimnieces" un "Pamatskola". Pēc spraigām  un reizē jautrām spēlēm finālā 3. vietu ieguva "Valkas Florbola Klubs" meitenes,  Ērģemes pagasta meiteņu komanda ieguva 2. vietu.

 

Ceļojošais kauss šoreiz palika Kārķos, bet kas to zin, kur tas varētu nonākt nākamgad, kad atkal rīkosim sieviešu dienai veltīto tautas bumbas maču?

 

Liels paldies ziedu veikalam "Elston" Valkā, kura atraktīvās darbinieces sacensību dalībniecēm bija sagatavojušas jaukus ziedu pušķīšus. Tāpat paldies sacensību tiesnešu, sekretāru un atbalsta komandai: Agijai Plaukai, Jānim Miezim, Monikai Bušujevai, Adrianam Strazdam, Jānim Veinbergam.  Paldies, visām dalībniecēm par dalību un dzīvesprieka vairošanu! Tiekamies atkal nākamgad! Informāciju sagatavoja Silva Mieze

Ceļojošais kauss “Tautas bumbā” paliek Kārķos
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.