17.08.2017
Aizvadītas Kārķu pagasta svētku Sporta spēles

Nedēļas nogalē norisinājās Kārķu pagasta svētki, kuru ietvaros notika arī dažādas sporta aktivitātes.

 

Piektdien, 11. augustā, volejbola entuziasti pulcējās uz volejbola turnīru un smilšu laukumos aizrautīgi cīnījās 11 komandas, bet sestdien visiem bija iespēja izmēģināt spēkus dažādās individuālajās disciplīnās, kā arī 8 komandas pieteicu dalību lielajā "Komandu cīņa", kur bija jāveic 6 uzdevumi, tādējādi noskaidrojot stiprāko, veiklāko un atjautīgāko komandu.

 

 

Rezultāti:

 

Pokémonu ķeršana

Pieaugušie:                        

1.Armīns Zutis

2.Evija Strazda

3. Gundars Putniņš

Bērni:

1. Adriāns Raitums

2. Rainers Piečs

3. Auce Liepiņa

 

Cīņa uz baļķa

Vīrieši

1. Rinalds Šostaks

2. Māris Putniņš

3. Jānis Skrastiņš

 

“Kārķu Ronaldo”

Sievietes                               

1. Arita Cipruse

2. Monta Bogurdoviča

3.Linda Zirne

Vīrieši 

1. Rinalds Šostaks

2. Jānis Aģis

3. Adriāns Andris Strazds

 

Bumbiņu kauja

Pieaugušie:                        

1.Gundars Putniņš

2.Rinalds Šostaks

3. Jānis Cers Ābele

Bērni:

1.Emīlija Marta Tobīsa

2.Auce Liepiņa

 

Volejbola serves

Pieaugušie:

1. Gundars Putniņš

2.Niks Jegorskis

3. Jānis Zirnis

Bērni:

1. Auce Liepiņa

2. Emīlija Marta Tobīsa

3. Kristiāna Karnīte

 

Šautriņu mešana

Pieaugušie:                        

1.Jānis Zirnis

2.Rolands Plauka

3. Viesturs Ābele

Bērni:

1.Matīss Bāliņš

2. Adriāns Raitums

3. Regnārs Začis

 
 
Zole:

1. Ziedonis Hāns

2. Ilgvars Bezšapočņikovs

3. Harijs Spalva

 
 
Gumijas stiepšana:

Sievietes:

1. Arita Cipruse

2. Elizabete Erdeli

3. Monika Bušujeva

Vīrieši:

1. Aleksis Erdeli

2. Arturs Balodis

3. Māris Putniņš

Meitenes:

1. Anta Stepiņa

2. Monta Bogudoviča

3. Evelīna Vīksne

Zēni:

1. Raivis Ļelevs

2. Roberts Jukāms

3. Adriāns Raitums

 

Govs slaukšana

Vīrieši: Vents Jundzītis

Sievietes: Vita Jundzīte

 

Volejbols:

1. Miests (Edgars Zalužinskis, Alise Kruška, Roberts Teters)

2. Naukšēni (Matīss Spalva, Harijs Spalva, Jānis Zuments)

3. Arī miests (Jānis Jermacāns, Aivis Jermacāns, Rūdolfs Ģērmanis)

 

Komandu cīņa:

1. Niee (Zane Tobīsa, Jurģis Tobīss, Edmunds Veinbergs, Dāvis Zirnis)

2. Ir vīri un ir vīreļi (Andris Strazds, Rinalds Šostaks, Niks Jegorskis, Krista Tetere)

3. Bumerangs (Arita Cipruse, Jānis Aģis, Pauls Ratnieks, Gundars Putniņš)

 

Komandu cīņu kopvērtējums pieejams ŠEIT

 

 

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>