Sports
19. decembrī Kārķos norisināsies volejbola turnīrs "Kārķu RETRO"

19. decembrī Kārķos norisināsies volejbola turnīrs "Kārķu RETRO". Sākums 11:00.

Pasākuma organizatori sacensības iecerējuši aizvadīt pēc "vecajiem noteikumiem".

Mūsdienu volejbolā punktu nopelna par katru izspēli, tomēr līdz 1998. gadam punktu varēja iegūt tikai tā komanda, kas servēja, proti, vajadzēja uzvarēt divas izspēles pēc kārtas. Setā tika spēlēts tikai līdz 15 punktiem (maksimālais rezultāts 17:16). Vēsturē ir fiksēti gadījumi, kad  40 minūtes rezultāts nebija izkustināms no 0:0, kad sportisti pagura, sāka krāties punkti. Tāds risks, protams, pastāv arī šajā turnīrā, tāpēc komandu skaits ir ierobežots (4), kā arī šādās īpašās situācijās galvenais tiesnesis būs tiesīgs samazināt setā iegūstamo punktu skaitu. Lai uzvarētu spēli būs jāuzvar 2 seti. Pārējie noteikumi būs pēc mūsdienu volejbolā pieņemtajiem.

Komandā uz laikuma būs jāatrodas 6 spēlētājiem (komandā var pieteikt 8), spēlētāju dzimumam un vecumam nav nozīmes. Spēles notiks uz 2,43 m augstā tīkla.

Komandām pieteikumi (visu spēlētāju vārdi, uzvārdi) jāiesūta līdz 13. decembrim uz epastu marcis.krams@gmail.com

Dalībai turnīrā prioritāri tiks apstiprinātas komandas no  Kārķu pagasta un Valkas novada. Komandas no citiem novadiem tiks apstiprinātas pieteikumu saņemšanas secībā (tiks nosūtīts apstiprinājums e-pasts 14. decembrī).

Dalība turnīrā tikai ar sadarbspējīgiem sertifikātiem!

Sacensības norisināsies bez skatītājiem.