05.02.2019
Turnas tautas namā norisinājies novusa vienspēļu turnīrs "Turnas kauss 2019"
Sestdien, 2.februārī, Turnas tautas namā norisinājās novusa vienspēļu turnīrs "Turnas kauss 2019".
 
Šīs sacensības, sadarbībā ar Valkas novada domi, kas nodrošināja telpas un inventāru, organizēja 3 turnavieši- Roberts Kreilis, Uģis Vīksna un Madis Oskars Miķelsons. Organizatoru lēmums bija šo turnīru organizēt tikai Ērģemes pagasta iedzīvotājiem, līdz ar to šis turnīrs ir uzskatāms par Ērģemes pagasta novusa čempionātu, kurā tika noskaidroti labākie Ērģemes pagasta novusisti, jo Ērģemes pagasta galda spēļu čempionātā, kurā arī viens no sporta veidiem ir novuss, piedalās dalībnieki ne tikai no visa Valkas novada, bet arī citiem Vidzemes novadiem.
 
 
Turnīrā startēja 28 dalībnieki, tostarp arī 3 dāmas. Tieši arī dāmas tikās finālā, kur Lelde Stūre uzvarēja savu mammu Inesi Stūri un kļuva par Turnas novusa kausa ieguvēju. Trešajā vietā Pēteris Blaubergs.
 
 
 
Jāpiemin, ka 23.martā turpat Turnas tautas namā norisināsies " Turnas kauss šautriņu mešanā 2019", kuru tāpat sadarbībā ar Valkas novada domi organizēs Turnas šautriņu mešanas entuziasti Uldis Poga un Mārcis Miķelsons. Šāds turnīrs notiks jau otro gadu. 
 
 
Ērģemes pagasta sporta organizators Mārcis Krams atzīst, ka ir ļoti gandarīts par šādu sabiedrības aktivitāti ne tikai iesaistoties kā dalībnieki viņa organizētos sporta pasākumos, bet jau pašiem kā organizatoriem, jo tas ne tikai dod iespēju viņam pašam izjust pasākumus kā dalībniekam, bet sniedz pārējiem dalībniekiem nedaudz citādu pasākuma gaisotni, jo organizatori ir citi, ar citādu pieeju.
 
 
Šis turnīrs apliecināja, ka pareizs ir jau pieņemtais lēmums, ka nākošajā sezonā Ērģemes pagasta galda spēļu čempionātā novusā dāmas un kungi startēs kopējā vērtējumā. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.