13.08.2019
31. augustā treniņsacensības konkūrā "ZS Kurģi kauss"

31. augustā plkst. 11. 00 Ērģemes pagasta z/s "Kurģi" norisināsies treniņsacensības konkūrā "ZS Kurģi kauss"

 

Ar sajūsmu paziņojam par gaidāmajām sacensībām pie mums, rūpīgi gatavojamies un ceram pasniegt to labāko jātniekiem un zirgiem! Skatītāji, atbalstītāji droši drīkst braukt, skatīties un atbalstīt!

 
Laiks - Plkst. 11.00, 31. augusts

Vieta - Z/s Kurģi, Valkas novads, Ērģemes pagasts, "Kurģi"

 

Maršruti:

  • Maršruts Nr.1 - vadības maršruts, soļi rikši, lēkši, jaunajiem jātniekiem, zirgiem (apbalvo visus ar rozetēm, diplomiem, sponsora balvām)
  • Maršruts Nr.2 - 50 cm maršruts, jātniekiem līdz 16 g. vecumam, vai zirgi, jātnieki, kas startē pirmo sezonu, ātruma maršruts (apbalvo 1.-4. vietu ar rozetēm, kausu, medaļām, diplomiem un sponsora balvām)
  • Maršruts Nr.3a - 80cm maršruts, jātnieki līdz 16 g. vecumam, ātruma maršruts (apbalvo 1.-4. vietu ar rozetēm, kausu, medaļām, diplomiem un sponsora balvām)
  • Maršruts Nr.3b - 80cm maršruts, bez ierobežojumiem (apbalvo 1.-4. vietu ar rozetēm, kausu, medaļām, diplomiem un sponsora balvām)
  • Maršruts Nr.4a- 100cm maršruts, startē jaunie jātnieki līdz 16 g. vecumam, ātruma maršruts (apbalvo 1.-4. vietu ar rozetēm, kausu, medaļām, diplomiem un sponsora balvām)
  • Maršruts Nr.4b - 100cm maršruts, bez ierobežojumiem, ātruma maršruts (apbalvo 1.-4. vietu ar rozetēm, kausu, medaļām, diplomiem un sponsora balvām)
  • Augstlēkšana - kurš pārlec visaugstāk, bez ierobežojumiem, pārlecieni pēc neizdevušā leciena papildus 2x, (apbalvo 1.-2 vietu ar kausu, medaļām, diplomiem un sponsora balvām)

 

Laukums: 50m x 40m (smilšu segums)
Iesildes laukums: 50m x 40m (zāles segums)

 

Pieteikumus sūtīt: kurgi@kurgi.lv
(jātnieka vārds, uzvārds, vecums, zirga vārds un vecums, klubs, maršruta nr.)

 

Pieteikšanās līdz 28. augustam!

 

Dalības maksa:

  • Maršrutā nr. 1 - 10 EUR
  • Maršruts nr. 2, 3a, 3b, 4a, 4b, 5 - 15 EUR

(samaksa pirms maršruta atklāšanas )

 

Sacensību laikā Jātnieks uzņemas atbildību par savu drošību pasākuma laikā, ķiveres obligātas visiem dalibniekiem, aizsargvestes jāvelk bērniem līdz 16 g. vecumam.

 

Pasākuma atbalstītāji:
Ēdināšana/bufete viesu nams “Ausmas”
Sia Cattle market
Meža Maija

 

Informāciju sagatavoja:

Laura Buile

Z/S "Kurģi"

http://www.kurgi.lv/

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.