11.05.2018
Noslēdzies Vidzemes čempionāts hokejā

Hokeja komandai “Vijciems” noslēgusies 2017./2018. gada sezona, kura sākās pagājušā gada augustā un beidzās ar cīņām VOC kausa izcīņā. Kopumā sezonā komanda aizvadīja 35 spēles. Sezonas sākumā tika izcīnīta uzvara kausa izcīņā un iegūts uzvarētāja kauss.

 

Čempionātu komanda noslēdza 4. maijā ar spēlēm par 3. – 4. vietu. Vispirms ceturtdaļfinālā sacentāmies ar komandu “Raunas bruģakmens”, kur izcīnījām uzvaru un iekļuvām pusfinālā. Pusfinālā sacentāmies ar regulārā čempionāta uzvarētāju “Inflekss” komandu. Šajā sērijā līdz divām uzvarām nācās piekāpties, lai gan pirmajā spēlē tas notika pēcspēles metienos, jo spēle beidzās neizšķirti.

 

Turpinājumā sekoja spēles par 3.-4. vietu, kur sacentāmies ar komandu “Buta” no Valmieras. Arī šajā sērijā pārāki bija pretinieki, lai gan otrajā spēlē neizšķirts un zaudējums “bullīšos”.  Gala rezultātā tika izcīnīta augstā 4. vieta, jo čempionātā piedalījās 16 komandas. Protams cerējām izcīnīt medaļas, bet objektīvi pirmās komandas bija pārākas. Šajās komandās spēlē hokejisti, kuri spēlē Latvijas čempionāta 1. līgā un U-18 čempionātā. Mūsu iespējas trenēties ir minimālas, jo ledus īre maksā ļoti dārgi.

 

Paldies spēlētājiem par izturību visas sezonas garumā, paldies līdzjutējiem par atbalstu, paldies Valkas novada domei par finansiālo atbalstu.

 

Tagad nedaudz jāatpūšas un jau augustā jāsāk gatavoties jaunajai sezonai. Hokeja komandai “Vijciems” šī būs jau 13. sezona Vidzemes čempionātā. Mūsu komanda ir viena no nedaudzajām komandām, kura startējusi visos čempionātos kopš darbojas Vidzemes Olimpiskais centrs.

 

 

 

Hokeja komandas “Vijciems” pārstāvis

Vijciema sporta organizators

Juris Kalniņš

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.