14.08.2017
Nedēļas nogalē norisināsies otrais “Valgas X skrējiens”

Pagājušajā gadā Valgā pirmo reizi rīkoja sacensības “X skrējiens” un šogad šīs emocijām bagātas skriešanas sacensības notiks atkal. Visi vecie un jaunie piedzīvojumu kārotāji ir 19. augustā laipni gaidīti pie krodziņa ēkas Valgas vasarnīcu rajonā Tambrē (Valguse ielā 2), kur plkst. 13.00 tiks dots starts otrajam Valgas “X skrējienam”.

 

PAMATDISTANCE

Sacensību dalībniekiem būs individuāli vai trīs cilvēku komandā jāveic 7-8 km gara distance, kurā ir gan dabas, gan mākslīgi veidoti šķēršļi un izaicinājumi.

 

Individuālais vērtējums un dalībnieku klases:

Vīrieši 16 – 39 gadu vecumā

Sievietes 16 – 39 gadu vecumā

Vīrieši no 40 gadu vecuma

Sievietes no 40 gadu vecuma

Lai piedalītos komandu vērtējumā, ir jāizveido komanda, kuras trīs dalībniekiem trase ir jāveic kopā. Komandas rezultātu nosaka tās pēdējā dalībnieka rezultāts.

 

Komandu vērtējums un dalībnieku klases:

Vīrieši

Sievietes

Jauktās komandas

 

DALĪBAS MAKSA UN REĢISTRĀCIJA

Dalības maksa vienam dalībniekam: iepriekšēji reģistrējoties, izmantojot bankas saiti – 5 eiro; uz vietas – 10 eiro.

Iepriekšēja reģistrācija un dalības maksas maksāšana “Valga Sport” mājas lapā http://www.valgasport.ee / http://www.valgasport.ee/sundmused/registreerimine/ līdz 17. augustam.

 

ĢIMENES DISTANCE

Pieejama būs arī apmēram 3 km garā ģimenes distance. Uz trasi var doties kopā ar ģimeni, ar draugiem, un viens pats. Rīkotāji rēķinājušies ar to, ka trasi var veikt ar bērnu ratiem un maziem bērniem.

Trasē jūs gaida vieglākie šķēršļi, bet tie ir gan aizraujoši, gan izglītojoši. Šeit rezultātus nenosaka, toties distanci veikušos bērnus finišā atspirdzinājumam gaidīs salds kumoss.

Ģimenes trase visiem par brīvu.

 

VIAPĀRĪGĀ INFORMĀCIJA

Organizatori lūdz visus dalībniekus ģērbties atbilstoši laika apstākļiem. Izvēloties apģērbu, jārēķinās ar faktu, ka, pārvarot šķēršļus, drēbes var kļūt slapjas un dubļainas.

Otrais Valgas X skrējiens ir arī Facebook (II Valga X jooks)!

 

 “Valgas X skrējienu” rīko “Valga Sport”, Valgas pilsētas dome, Igaunijas Zemessardzes Valgas apriņķa vienība, Policijas un Robežsardzes pārvalde, Igaunijas Glābšanas pārvalde, Igaunijas Sarkanā Krusta Valgas apriņķa organizācija un daudzi brīvprātīgi. Pajumti un savu teritoriju izmantot laipni piedāvā moto klubs “Carma”. Pasākumu atbalsta Igaunijas Kultūrkapitāla Valgas apriņķa ekspertu grupa.

 

Papildu informācija: Meelis Kattai, “Valga Sport” vadītājs (meelis[uz]valgasport[punkts]ee)

http://www.valgasport.ee/sundmused/sundmused/kalender/2017-08-19/ii-valga-x-jooks/

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.