16.04.2018
Mūsējiem - sudrabs

 

Sestdien, 14.04., arēnā "Rīga" risinājās "Elvi" virslīgas superfināli florbolā. Tajā dalību ņēma arī trīs Valkas novada florbolisti. Komandas "Rubene" sastāvā par bronzas mdaļām cīnījas Klāvs Bošs un komandas FBK " Valmiera" sastāvā lielajā superfinālā spēlēja Arnijs Kuratņiks un Kristiāns Kalniņš.

 

Rubene spēli par bronzas medaļu aizvadīja pret kaimiņiem SK Pārgauja. Sīvā cīņā spēles pamatlaiks beidzās ar rezultātu 5-5, kam sekoja spēles papildlaiks. Šajā reizē veiksmīgāki bija SK Pārgauja florbolisti un papildlaika 6. minūtē gūst uzvaru nesošos vārtus. Līdz ar to komanda "Rubene" sezonu noslēdza 4.vietā.

 

FBK "Valmiera" spēli par čempiona titulu aizvadīja ar Pierīgas komandu "FS Masters/Ulbroka". Spēles pirmajā minūtē valmierieši guva vārtus, bet turpinājumā spēles grožus savās rokās pārņēma ulbrokieši. Pēc pirmā perioda Ulbroka vadībā 4-2. Otrajā periodā spēle izlīdzinājās, un pēc 40 nospēlētām minūtēm rezultāts uz tablo 5-4 par labu FS Masters/Ulbroka. Spēles trešais periods jau pagāja valmieriešu zīmē un pēc finālsvilpes abas komandas bija guvušas pa 6 vārtiem un tas nozīmēja papildlaiks. Diemžēl papildlaika trešajā minūtē veiksmīgs metiens padevās ulbrokiešiem un FBK "Valmiera" kļūst par 2017./18. "Elvi" florbola virslīgas vicečempioniem. Arnijam šajā spēlē 1 vārti, 2 rezultatīvas piespēles un superfināla vērtīgākā spēlētāja tituls.

 

Informāciju sagatavoja:

Ilvars Rullis

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.