30.01.2017
Apbalvoti “Sporta laureāts - 2016” un “Valkas četrcīņa - 2016” godalgoto vietu ieguvēji

28. janvārī Valkas kultūras namā tika apbalvoti aizvadītās sezonas “Valkas četrcīņa - 2016” kopvērtējuma godalgoto vietu ieguvēji un Valkas sporta laureāti, kā arī tika pasniegtas Valkas novada domes un Valkas Rotary kluba stipendijas jauniešiem.

 

Nominācijas saņēma:

 

Jaunatnes sporta laureāte – Dārta Estere Zunte;

Jaunatnes sporta laureāts – Anrijs Kuratņiks;

Gada sportiste – Katrīna Jaunslaviete;

Gada sportists – Artūrs Beiša;

Gada veterānu sporta pārstāve – Astrīda Kalniņa;

Gada veterānu sporta pārstāvis – Andris Dainis;

Gada treneris – Valērijs Kriviņš;

Gada sporta spēļu komanda – Florbola klubs Valka;

Par gada sportistu līdzjutēju balsojumā kļuva Dārta Estere Zunte;

Nomināciju par mūža ieguldījumu Valkas novada sporta attīstībā ieguva Baiba Zālīte;

Par gada sporta organizatoru tika atzīts Ilvars Rullis;

Gada tautas sporta pārstāvis Ēriks Jukāms;

Pateicību par starptautisko pasākumu organizēšanu saņēma Vjačeslavs Baskovs.

 

Kā arī tika noskaidroti aizvadītās sezonas Valkas sporta klubu vērtīgākie spēlētāji:

Volejbola kluba “Valka” vērtīgākais spēlētājs – Gints Švecs;

Florbola kluba “Valka” vērtīgākais spēlētājs – Klāvs Visockis;

Futbola kluba “Valka/Valmiera” vērtīgākais sezonas spēlētājs – Mārtiņš Dubro;

Hokeja komandas “Vijciems” vērtīgākais spēlētājs – Atis Empelis;

Basketbola kluba “Valka/Valga” vērtīgākais spēlētājs Kristaps Kanbergs;

          Florbola kluba Valka aktīvākais fans Valērijs Karpovs, futbola kluba aktīvākais fans Ingus Auziņš, Vijciema hokeja kluba aktīvākais fans Artūrs Putrālis, volejbola kluba Valka aktīvākais fans Elvijs Irklis un atraktīvā Valka/Valga basketbolistu karsējmeiteņu vadītāja Alise Matuka.

         

Valkas četrcīņas kopvērtējuma uzvarētāji pa grupām:

S-16

  1. Linda Ceplīte
  2. Anete Krastiņa

S-30

  1. Madara Fūrmane
  2. Eiki Laidver
  3. Aveli Tattar

S-40

  1. Aive Laidver
  2. Kaja Tattar
  3. Gunda Plūmane

S-50

  1. Ingūna Eglīte
  2. Antra Millberga
  3. Unda Ozoliņa

S-60

  1. Aija Lāce

V-15

  1. Matīss Jaunslavietis
  2. Aivars Kristiāns Rullis
  3. Deniss Mudrijs

V-16

  1. Jēkabs Jaunslavietis
  2. Rūdolfs Matīss Vimba
  3. Pēteris Jaunslavietis

V-25 grupa

  1. Edgars Kokorēvičs
  2. Ilgvars Šmits

V-35

  1. Artis Krievāns
  2. Andis Gailis
  3. Meelis Oja

V-45

  1. Guntars Ceplītis
  2. Leho Laidver
  3. Jaanus Prulli

V-55

  1. Ainārs Ozoliņš
  2. Aivars Krastiņš
  3. Vairis Krauklis

V-65

  1. Andris Dainis
  2. Vilis Mednis
  3. Raitis Lērme

 

 

Jāatzīmē, ka absolūtā čempione sieviešu konkurencē ir Madara Fūrmane un vīriešu konkurencē absolūtais čempions ir Guntars Ceplītis.

Lūdzam, dalībniekus, kas nevarēja ierasties uz Sporta laureātu un Valkas četrcīņas apbalvošanu, bet ir apbalvojamo sarakstā, sazināties ar Valkas novada sporta speciālistu Māri Koopu (maris.koops@valka.lv/29424580).

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītājs

Raivis Graņics

 

 

"Sporta laureāts 2016" un “Valkas četrcīņa 2016” sezonas apbalvošanas pasākums (T.Veselova)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>