10.09.2015
Jau 18.reizi notiks masu skrējiens Valga – Valka

Piektdien, 11.septembrī jau astoņpadsmito reizi norisināsies tradicionālais masu skrējiens – nūjošana „Valga – Valka”. Tā mērķis ir popularizēt sportu starp Latvijas un Igaunijas pierobežas novadiem.

 

1.– 6.klašu skolēniem starts no plkst. 15.00 Valgā, Tartu ielā 68 (pie Pedeles upes glābšanas stacijas). Distances garums aptuveni 1250 m.

 

Pārējiem skrējiena dalībniekiem starts plkst. 18.00 turpat, pie Pedeles upes glābšanas stacijas. Distances garums aptuveni 4,5 km. Skrējiens tradicionāli notiek pa Valkas un Valgas ielām. Šajā distancē aicināti doties arī nūjotāji.

 

Skolās reģistrētie saņems dalībnieka numuru sacensību dienā pie starta reģistrācijas vietā, kur to arī ierakstīs reģistrācijas lapās. Dalībnieka numurs tiks izsniegts sacensību dienā reģistrācijas vietā pie starta.

 

Reģistrējoties iepriekš, līdz 10.09. plkst. 16:00 – DALĪBA BEZ MAKSAS, bērniem līdz 6. klasei dalība – BEZ MAKSAS. Piesakoties uz vietas, dalības maksa – 3 EUR.

 

Reģistrācijas anketa jānosūta uz e-pastu: rein[punkts]leppik[uz]valgamv[punkts]ee līdz 10.09. plkst. 16:00.

Sacensību dienā, 11. septembrī reģistrācija bērnu sacensībām starta vietā, Pedeles upes glābšanas stacijā no 14.00 līdz 15.00.

Reģistrēties galvenajai distancei varēs starta vietā no plkst. 16.30 līdz 17.30. Reģistrējoties sacensību dienā, dalības maksa EUR 3.

Bērnu skrējiena laureātus apbalvos uzreiz pēc finiša katrā vecuma grupā.

Pirmo, otro un trešo vietu ieguvējiem pasniegs T-kreklu ar logo un kausus 4. – 6. vietas ieguvēji saņems T-kreklu ar logo. Visiem skrējiena finišējušiem būs arī piemiņas balva.

Lielajā distancē seši pirmie finišējušie (kā sievietes, tā vīrieši) tiks apbalvoti ar kausiem un balvām. 7. līdz 12. vietas saņems T-kreklu ar logo.

Starp visiem dalībniekiem tiks izlozēti 70 T-krekli ar logo. Starp nūjotājiem tiks papildus izlozēti 10 T-krekli.

 

Sacensības organizē Valgas apriņķis un Valgas pilsētas dome sadarbībā ar Valkas novada domi.

 

Sīkāka informācija un reģistrācijas lapa sacensību nolikumā:

http://valka.lv/sporta-pasakumu-rezultati/

 

Informāciju sagatavoja Kristīne Karole, Sporta un jaunatnes daļas vadītāja

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.