10.05.2016
Noslēgusies skriešanas un nūjošanas seriāla “Optimists” trešā kārta

5. maijā mežā pie skulptūras “Koklētājs” norisinājās jau trešā skriešanas un nūjošanas seriāla “Optimists” kārta. Šoreiz dalībnieku atsaucība bija mazāka, kopumā seriālā piedalījās 322 aktīvā dzīvesveida piekritēju.

Rezultāti grupās:

 

Meitenes un sievietes:

S-0 grupā: 1. vieta – Selīna Pētersone, 2. vieta – Sabīne Veidere, 3. vieta – Natālija Kozina.

S-1 grupāL 1. vieta – Agnese Rāte, 2. vieta – Sintija Jaunozola, 3. vieta – Kristīne Kurmejeva

S-2 grupā: 1. vieta – Ieva Buža, 2. vietā – Alise Kristīne Egle, 3. vietā – Džuliana Popova.

S-3 grupā: 1. vieta – Veronika Lisovska, 2. vietā – Enija Stahovska, 3. vietā – Elvīra Anna Gustsone.

S–4 grupā: 1. vieta – Aveli Tattar, 2. vietā – Kristīne Karole, 3. vietā – Līga Mežule.

S-5 grupā: 1. vieta – Natālija Afanasjeva, 2. vietā – Aija Rulle, 3. vietā – Iveta Studente.

S-6 grupā: 1. vieta – Zita Sproģe, 2. vietā – Anete Zunte, 3. vietā – Kaja Tattar.
S-7 grupā: 1. vieta – Iveta Karole, 2. vietā – Tina Tattar, 3. vietā – Mudīte Gerke.

S-8 grupā: 1. vieta – Aija Lāce, 2. vieta – Anta Mincāne, 3. vieta – Inese Zaula.

 

Zēniem un vīriešiem:

V-0 grupā: 1. vieta – Patriks Bērzups, 2. vieta – Matejs Doršs, 3. vieta – Adrians Stahovskis.

V-1 grupā: 1. vieta – Roberts Etjantens, 2. vietā – Alekss Vīlisters, 3. vietā – Salvijs Cipruss.

V-2 grupā: 1. vieta – Kārlis Vaļģis, 2. vietā – Edijs Lurins, 3. vietā – Mārtiņš Mazurs.

V-3 grupā: 1. vieta – Kristaps Āboliņš, 2. vieta – Pēteris Jaunslavietis, 3. vieta – Reinis Veinbergs.

V-4 grupā: 1. vieta – Toms Paulsons, 2. vietā – Ginters Juris Vehi, 3. vietā – Viktors Kaņepe.

V-5 grupā: 1. vieta – Aivis Klaips, 2. vietā – Viesturs Zariņš, 3. vietā – Mārcis Jūgs.

V-6 grupā: 1. vieta – Juris Daņilovs, 2. vieta – Normunds Aumeisters, 3. vieta – Jurijs Mencis.

V-7 grupā: 1. vieta – Aivar Jesse, 2. vieta – Rolands Rastaks, 3. vieta – Kārlis Červids.

V-8 grupā: 1. vieta – Aldis Dainis, 2. vieta – Tālis Auniņš, 3. vieta – Agris Knope.

 

Pārējos rezultātus var apskatīt: www.valka.lv sadaļā sports.

 

Gaidīsim visus uz “Optimists” ceturto kārtu jau šajā ceturtdienā, 12. maijā no plkst. 14.30 – 18.30!

 

Informāciju sagatavoja: Kristīne Karole, Valkas novada domes Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītāja.

Skriešanas seriāla "Optimists" - Pavasaris 2016 - 3.kārta (A.Vērse)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>