27.09.2016
Aizvadīta skriešanas seriāla “Optimists” 4. kārta

Eiropas sporta nedēļas noslēguma ietvaros, 22. septembrī, mežā pie estrādes sportiskā garā tika aizvadīta jau ceturtā rudens kārta skriešanas seriālam “Optimists”. Šajā kārtā piedalījās 295 skrējēji, nūjotāji un gājēji.

 

Laureāti grupās pēc 4. kārtas:

S - 0 grupā:

1. Sabīne

Veidere

00:05:16

2. Natālija

Kozina

00:05:29

3. Sanija

Freiberga

00:05:32

S - 1 grupā:

1. Agnese

Rāte

00:03:54

2. Jana Annija

Rubene

00:04:30

3. Sintija

Jaunozola

00:04:31

S – 2 grupā:

1. Kitija Luīze

Primaka

00:03:53

2. Ieva

Buža

00:04:07

3. Marta

Zunte

00:04:09

S – 3 grupā:

1. Catrin

Rikka

00:08:53

2. Enija

Stahovska

00:09:23

3. Monta

Mazure

00:09:25

S – 4 grupā:

1. Anna

Rasa

00:09:21

2. Līga

Tetere

00:09:31

3. Aivita

Etjantena

00:09:42

S – 5 grupā:

1. Natālija

Afanasjeva

00:09:31

2. Aija

Rulle

00:09:50

3. Sintija

Miķelsone

00:09:59

S – 6 grupā:

1. Zita

Sproģe

00:08:46

2. Kaja

Tattar

00:09:47

3. Zeltīte

Kampe

00:12:05

S – 7 grupā:

1. Iveta

Karole

00:09:16

2. Antra

Milberga

00:09:51

3. Tiina

Tattar

00:10:41

S – 8 grupā:

1. Aija

Lāce

00:04:39

2. Inese

Zaula

00:06:15

3. Rūta

Reinsone

00:08:03

V – 0 grupā:

1. Matejs

Doršs

00:05:00

2. Patriks

Bērzups

00:05:02

3. Kristers

Sakniņš

00:05:04

V – 1 grupā:

1. Jānis

Jaunslavietis

00:04:01

2. Alekss

Vīlisters

00:04:09

3. Toms

Feldmanis

00:04:18

V – 2 grupā:

1. Klāvs

Kārkliņš

00:07:58

2. Kārlis

Vaļģis

00:08:03

3. Mārtiņs

Mazurs

00:08:21

V – 3 grupā:

1. Kristaps

Āboliņš

00:11:26

2. Sandis

Freibergs

00:11:42

3. Pēteris

Jaunslavietis

00:11:52

V – 4 grupā:

1. Kaspars

Sproģis

00:11:52

2. Ginters Juris

Vehi

00:12:23

3. Jurģis

Mežulis

00:12:48

V – 5 grupā:

1. Armands

Pētersons

00:12:09

2. Aivis

Klaips

00:12:41

3. Māris

Zālītis

00:12:44

V – 6 grupā:

1. Nauris

Bodnieks

00:16:49

V – 7 grupā:

1. Aivar

Jesse

00:11:46

2. Aigars

Feldmanis

00:12:41

3. Aivars

Krastiņš

00:14:39

V – 8 grupā:

1. Andris

Dainis

00:08:31

2. Agris

Knope

00:09:29

 

Tiekamies skrējiena 5. kārtā jau šo ceturtdien, 29. septembrī no plkst. 14:30 – 18:30. Šajā kārtā varēs aizpildīt anketu ģimenu vērtējumam. Atgādinām, ka anketas var aizpildīt tie, kuri atbilst vērtējuma kritērijiem:

 

I grupa – divi pieaugušie (vīrs un sieva).

 

II grupa – viens pieaugušais (māte, tēvs, vecmamma jeb vectēvs) un bērns vai bērni līdz 19 gadu vecumam.

 

III grupa - divi pieaugušie (māte un tēvs jeb vecmamma un vecaistēvs) un bērns vai bērni līdz 19 gadu vecumam.

 

Vērtē laika summu piecās kārtās:

 

I grupā – abiem dalībniekiem.

 

II grupā – pieaugušam + 1 bērna labākā laika summa.

 

III grupā – diviem pieaugušajiem un 1 bērna labākā laika summa.

 

Informāciju sagatavoja: Kristīne Krastiņa, Valkas novada domes Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītāja

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>