20.09.2016
Aizvadīta skriešanas seriāla “Optimists” 3. kārta

Eiropas sporta nedēļas ietvaros, 15. septembrī, mežā pie estrādes sportiskā garā tika aizvadīta jau trešā rudens kārta skriešanas seriālam “Optimists”. Šajā kārtā piedalījās 332 skrējēji, nūjotāji un gājēji.

 

Laureāti grupās pēc 3. kārtas:

 

S - 0 grupā:

1. Sanija

Freiberga

00:05:16

2. Sabīne

Veidere

00:05:20

3. Natālija

Kozina

00:05:39

S - 1 grupā:

1. Agnese

Rāte

00:04:24

2. Samanta

Ozoliņa

00:04:33

3. Sintija

Jaunozola

00:04:37

S – 2 grupā:

1. Ieva

Buža

00:03:59

2. Marta

Zunte

00:04:09

3. Ieva

Šulce

00:04:12

S – 3 grupā:

1. Enija

Stahovska

00:09:07

2. Madara

Vaļģe

00:09:28

3. Monta

Mazure

00:09:30

S – 4 grupā:

1. Anna

Rasa

00:09:25

2. Līga

Tetere

00:09:41

3. Aivita

Etjantena

00:09:55

S – 5 grupā:

1. Aija

Rulle

00:09:54

2. Sintija

Miķelsone

00:09:57

3. Sintija

Pelēce

00:10:19

S – 6 grupā:

1. Zita

Sproģe

00:08:48

2. Kaja

Tattar

00:09:34

3. Anete

Zunte

00:09:58

S – 7 grupā:

1. Iveta

Karole

00:09:18

2. Antra

Milberga

00:09:50

3. Tiina

Tattar

00:10:51

S – 8 grupā:

1. Aija

Lāce

00:04:40

2. Inese

Zaula

00:06:23

3. Līga

Metuzāle

00:07:25

V – 0 grupā:

1. Matejs

Doršs

00:04:55

2. Adrians

Stahovskis

00:05:28

3. Emīls

Pētersons

00:05:58

 

V – 1 grupā:

1. Alekss

Vīlisters

00:04:06

2. Jānis

Jaunslavietis

00:04:12

3. Salvijs

Cipruss

00:04:22

V – 2 grupā:

1. Klāvs

Kārkliņš

00:08:14

2. Kārlis

Vaļģis

00:08:15

3. Miks

Pētersons

00:09:30

V – 3 grupā:

1. Kristaps

Āboliņš

00:11:15

2. Sandis

Freibergs

00:11:29

3. Pēteris

Jaunslavietis

00:12:07

V – 4 grupā:

1. Madis Oskars

Miķelsons

00:11:22

2. Kaspars

Sproģis

00:11:27

3. Ginters Juris

Vehi

00:12:24

V – 5 grupā:

1. Armands

Pētersons

00:12:22

2. Aivis

Klaips

00:12:51

3. Māris

Zālītis

00:13:02

V – 6 grupā:

1. Normunds

Aumeisters

00:12:20

2. Juris

Daņilovs

00:12:36

3. Nauris

Bodnieks

00:17:11

V – 7 grupā:

1. Aivar

Jesse

00:11:25

2. Aigars

Feldmanis

00:12:23

3. Rolands

Rastaks

00:16:05

V – 8 grupā:

1. Andris

Dainis

00:08:40

2. Agris

Knope

00:09:36

 

Eiropas sporta nedēļas ietvaros notika arī balvu izloze, kurā varēja piedalīties ikviens, kurš piedalījās seriāla rudens trešajā kārtā un laimēt veicināšanas balvas ar pasākuma simboliku:

 

Kakla lentes ieguvuši:

 

Kate Smane (S – 0 grupa); Estere Džeina Dālberga (S – 1 grupa); Zeltīte Kampe (S – 6 grupa); Aigars Dainis (V – 1 grupa); Niks Lācis (V – 2 grupa); Mārtiņš Giņko (V – 0 grupa); Nataļja Bišlere (Tautas grupa).

 

Atstarojošo aizsargvesti savā īpašumā iegūst Iveta Krastiņa (Tautas grupa).

 

Morfus jeb bandanas laimējuši:

 

Līga Putriņa (Tautas grupa jeb nūjotāji); Kaspars Sproģis (V – 4 grupa).

 

Sporta somiņas laimējuši:

 

Alens Adrians Paukšēns (V – 1 grupa); Ivita Aumeistere (S – 6 grupa); Selīna Pētersone (S – 1 grupa) un Aigars Feldmanis ( V – 7 grupa).

 

Apsveicam sporta nedēļas laimētājus un aicinām arī turpmāk iesaistīties Valkas novada rīkotajos sporta pasākumos! Laimētās balvas varēsiet saņemt seriāla “Optimists” ceturtajā kārtā jau šo ceturtdien, 22. septembrī sākot no plkst. 14:30 pie tiesnešiem.

 

Informāciju sagatavoja: Kristīne Krastiņa, Valkas novada domes Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītāja

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>